VIDEO: Lenka Zahradnická byla v ohrožení života! Herečka se svěřila s hrůzným zážitkem z dovolené

Aktualizováno 04.08.2017


Lenka Zahradnická měla namále! Ocitla se v situaci, ve které mohla snadno přijít ke zranění nebo i vážnějším zdravotním problémům. Zjistila ale během ní, že dokáže zachovat chladnou hlavu i v krizových situacích!

I když Lenka často navštěvuje rodinnou chalupu u Benešova, kde ráda topí v krbu, elektřinu i vodu tam mají. Co by nejvíce postrádala, kdyby musela žít v podobných polních podmínkách, jaké mají hrdinové seriálu Drazí sousedé? „Elektřina, voda, to jsou věci, na které je člověk normálně hodně zvyklý, ale asi si to bez nich neumíme úplně představit. Petrolejka dobrý, v kamnech si člověk rozdělá a něco uvaří. Ale tekoucí voda, to je základ," prozradila reportérce Lenka.

Zdroj: TV Nova
 

Extrémní situace už ale Lenka Zahradnická zažila. Chtěla poznat samu sebe a vyrazila jen tak s batohem s přáteli do hor na Ukrajinu a do Rumunska. Společně s kamarády tak zažila pořádný adrenalin. Na čundru totiž partička musela čelit nejen malým zásobám jídla. „Došla nám voda a ztratili jsme se. Ve chvíli, kdy je 40stupňový vedro, jsem si říkala, že už to začíná být blbý," popsala detaily adrenalinového zážitku, který však mohl skončit ošklivým úpalem nebo jinými zdravotními problémy, pokud by nenašli zdroj vody včas. Neměli totiž mapu a vůbec netušili, kterým směrem je řeka. Dá se říct, že měla herečka velké štěstí!

Lenku Zahradnickou můžete vídat každý všední den od 17:25 na Nově v seriálu Drazí sousedé, kde na chatě bez vody a elektřiny soutěží o milionové dědictví! Tak se nezapomeňte dívat! Odvysílané díly jsou následně ke shlédnutí na NovaPlus.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VELKÉ LÁSKY I HOŘKÉ KONCE: Který seriálový pár jste měli nejraději? HLASUJTE!

NA OSTŘÍ NOŽE: Proč Lenka Zahradnická bojuje se svými příbuznými? Jsou v tom peníze!

DOJEMNÉ VIDEO: Ty nejlepší svatební momenty z Ulice! Který je váš nejoblíbenější?


Novinky z NOVY