TO JE PODÍVANÁ! 10 hollywoodských hereček, které se ve filmech rády svlékají!

Aktualizováno 29.07.2018

Nahota ve filmech
Zdroj: Oficiální zdroj/ Profimedia.cz

Jsou krásné, jsou sexy, jsou talentované a nebojí se ukázat svoje tělo na kameru! Jednoduchá specifikace slavných hereček, které ve svých rolích odkládají stud stranou a nechají se obdivovat filmovými fanoušky po celém světě. Většina z nich se díky těmto rolím proslavila!

Nahota ve filmu je fajn. Jednak pozvednou celý film a obvykle také zvýší dané herečce popularitu. Které hvězdy neměly problém odhodit blůzku a ukázat se v plné parádě? Podívejte se seznam TOP 10 hereček, které se toho nebojí. Kdo se vám líbí nejvíce?

10) Heather Graham
Heather Joan Graham se narodila ve státě Wisconsin roku 1970 do rodiny agenta FBI a učitelky zpěvu. Přesto se nahoty nikdy nebála! Své křivky odhalila ve filmech jako Hříšné noci, Boogie Woogie, Adrift in Manhattan, Zabij mě něžně, Pařba ve Vegas nebo Z Pekla.


9) Anne Hathaway
Herečka, která má jméno po manželce Williama Shakespeara, se narodila v New Yorku v rodině právníka a herečky. Své výstavní tělo ukázala ve filmech Zkrocená hora, Láska a jiné závislosti a Spoušť.

8) Halle Berry
Americká herečka, modelka a královna krásy bývá považována za nejkrásnější afroamerickou ženu své doby, jednalo se o jeden ze sexuálních symbolů 20. století. Získala cenu Emmy, Zlatý glóbus a Oscara. Svá tmavá ňadra vystavila ve filmech Swordfish: Operace Hacker, Catwoman či v Plesu příšer.
Zdroj: Profimedia / instagram

7) Rosario Dawson
Herečka ze spojených států se angažovala v prezidentských volbách 2016 za podporu demokratického kandidáta Bernieho Sanderse namísto Hillary Clintonové. Tam byla vyhlášená hanbářka byla zatčena policií. Pravděpodobně si ji pamatovali v Evině rouše z filmů Trans,Nejlepší hráč a Alexandr Veliký.
Zdroj: Profimedia

6) Kate Winslet
Britská herečka a příležitostná zpěvačka, držitelka Oscara pro nejlepší herečku v hlavní roli za výkon ve snímku Předčítač. Známou se stala rolemi, kde se ukázala v celé své kráse. Kromě předčítače to byly role ve snímcích Jude, Titanic nebo Jako malé děti.
Zdroj: oficiální zdroj

5) Naomi Watts
V roce 2002 ji časopis People zařadil mezi 50 nejkrásnějších osob. Pak se stala velvyslankyní dobré vůle pro Spojený program HIV Organizace spojených národů, která zvyšuje povědomí o otázkách týkajících se AIDS. Přitom ve filmech Krutý omyl, Mulholland Drive, 21 gramů, Mother and Child nebo Odpadlík propaguje své krásné ženství a nechráněný pohlavní styk.
Zdroj: Profimedia

4) Demi Moore
Demi Gene Guynes, známá pod uměleckým jménem Demi Moore, je americká herečka, která vstoupila do širšího povědomí teenagerskými filmy osmdesátých let a v následující dekádě se již prosadila mezi nejznámější hollywoodské hvězdy. Filmy jako Striptýz, Neslušný návrh, Ohledně minulé noci a Šarlatové písmo se vryly do paměti všech mužů.

3) Marisa Tomei
Po rodičích je italského původu, její otec byl právník a matka učitelka angličtiny. držitelka Ceny americké filmové akademie Oscar za nejlepší vedlejší roli ve snímku Můj bratranec Vinny, následně byla nominová na dva Oscary. A to taky díky její nezištnosti při nahých scénách. Kdo by neznal snímky Nezkrotné srdce, Než si pro nás přijde a Wrestler.
Zdroj: Profimedia

2) Julianne Moore
Co asi její otec, vojenský plukovník, říká na to, že její tělo zná celý svět? Jenom to, že díky tomu je jeho dcera jedna z nejpopulárnějších hereček současnosti. Oscar za hlavní ženskou roli za snímek Pořád jsem to já je toho důkazem. Její další filmy, kde dokázala, že stud není její slabinou, jsou Tělo jako důkaz, Prostřihy, Pokušení nebo Hříšné noci.
Zdroj: Profimedia

1) Sharon Stone
Kdo jiný byl měl obsadit zlaté první místo, než Sharon Vonne Stone. Americká herečka, modelka a producentka. Světovou proslulost získala v roce 1992 rolí v erotickém thrilleru Základní instinkt. Otevřeně mluví o své bisexualitě a v minulosti udržovala mnoho vztahů se ženami. Kromě nejslavnější erotického filmu se nebála vystavit se tak, jak ji pán bůh stvořil i v dalších hollywoodských trhácích. Nejznámější z nich jsou Někdo se dívá, Fadding gigolo a Specialista.
Zdroj: Getty Images


Herečky, které stojí za zmínku, ale neumístily se v žebříčku. Tudíž jim patří čestné umístění: Shannon Elizabeth za ukradení srdcí milionů teenagerů v komedii Prci prci prcičky, Jennifer Connelly za svoje působení ve filmu Žhavé místo, Malin Akerman za svoji nahotu ve filmu Strážci, Angelina Jolie za svoji svůdnost ve snímku Wanted a Eva Green , která všem uhranula v Sin City.

NEPŘEHLÉDNĚTE
:
LEONARDO, UŽ DOST! Harém svůdníka DiCapria: Jeho ložemi prošlo nesčetně žen a dokonce jedna česká modelka!

JAK TO UDĚLAL: Hvězda filmu Muzikál ze střední prošla radikální proměnou! Poznali byste ho vůbec?
 


Novinky z NOVY