Kterou ze čtyř krásek z Comebacku máte nejraději? HLASUJTE!

Aktualizováno 04.08.2017

Comeback, ženy - 4

Oblíbený sitcom z dílny TV Nova je zpět! Ozzák, Lexa, Marcelka a další oblíbence ze sitcomu Comeback můžete vidět v dvojité dávce každý čtvrtek večer.

Seriál vypraví o bývalé hudební hvězdě Tomi Pacim, který žije společně se svým bratrem Ozzákem a dcerou Ivou. Vlastní obchod s hudbou, kde mu pomáhá jeho věrná fanynka Marcelka, která i po skončení jeho slávy stále vzpomíná na vyprodaný koncert ve Slaném.

Seriál Comeback má celkem šest postav z toho čtyři jsou ženy – Marcelka, Ivuška, Saša a Simona. Každá z nich je svým způsobem jedinečná a nepostradatelná. Která z nich je vaše favoritka? Odvážná Marcelka, svůdná Iva, tichá Saša nebo svérázná Simona?
Marcelka Divićová: Velká fanynka Tomiho, která na rozdíl od jiných na jeho tvorbu nezapomněla. Když ho po dvaceti letech spatří již trochu opotřebovaného, usoudí, že by potřeboval její pomoc. A nejen Tomáš, ale také obchod s deskami, který vlastní. V seriálu ji také oslovují pod přezdívkou „Mamba“.


Iva Pacovská: V seriálu si zahrála Tomášovu jedinou dceru, která bohužel vyrůstala bez matky. Nedostatkem lásky, ale určitě netrpěla. Dostatku pozornosti a lásky se jí dostávalo nejen od jejího otce, který vyměnil svoji slávu za čas strávený s dcerou, ale také od strejdy Ozzáka, díky kterému Iva místo ukolébavek poslouchala Led Zeppeliin. Zatímco její spolužáci si užívají večírků a studentského života, Iva se stará o celou domácnost a dva chlapy.
Zdroj: TV Nova


Alexandra Bůčková: Je Ivina nejlepší kamarádka. Bydlí přes chodbu s maminkou Simonou a o čtyři minuty starším dvojčetem Lexou. Příliš toho nenamluví, už si totiž zvykla, že ji skoro nikdo neposlouchá. Často je nejen svými vrstevníky přehlížena a smůla se ji doslova lepí na paty. Pokud se zrovna neučí, ráda si čte nebo vyšívá. Neumí lhát a když se o to někdy pokusí, většinou omdlí.Simona Bůčková: Je otrlá barmanka z hospody U Jezevce. Jejím nejčastějším zákazníkem je Ozzák, který svoji útratou v hospodě prakticky živí celou její rodinu. Má dvě děti – Alexandra, kterému nikdo neřekne jinak než Lexa a dceru Alexandru, kterou všichni oslovují Saša. Umí poradit, naslouchat, ale pro hrubé slovo nejde daleko. Často se stává vrbou Tomáše Pacovského, který k ní chodí pro rady.


Hlasujte v naší anketě, kterou ze ženských postav sitcomu Comeback máte nejraději!Zábavný seriál Comeback můžete sledovat každý čtvrtek na TV Nova od 20:20 a po odvysílání v televizi také na NovaPlus!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sexuální napětí v pořadu Co na to Češi: Kteří muži jsou nejlepšími milenci? Soutěžící šokovala. VIDEO

Tomáš Matonoha ukázal kompletní bandu: Je neuvěřitelné, jak mu jsou všechny děti podobné!


Novinky z NOVY