Z této vysmáté holčičky vyrostla pořádná kočka! Poznáváte?

Aktualizováno 31.12.2017

Michaela Sejnová jako dítě
Zdroj: Oficiální zdroj

Tato krásná herečka do vínku dostala nejen herecký talent, ale také skvěle zpívá a tančí. Diváci ji znají z několika seriálů televize Nova, kde si ji hned zamilovali. Už víte, o kom je řeč?

Na fotce není nikdo jiný než sympatická blondýna Michaela Sejnová, kterou znáte jako Markétu z Doktorů z Počátků, ale i ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Michaela Sejnová ve svých třech letech

Zdroj: Oficiální zdrojPochází z města Most. Od útlého věku se věnovala aerobiku, který dělala i závodně. V předškolním věku také zpívala v dětském pěveckém sboru Permoníček, osm let se věnovala hře na housle a hrála divadlo v dětském dramatickém kroužku. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Mostě.


A takhle to Míše Sejnové sekne DNES.
Zdroj: Profimedia


Chtěla být Míša vždy herečkou? Zní to jako klišé, ale ano! Už od útlého dětství ji tahle profese lákala. Dnes je z malé vysmáté holčičky pořádná kočka, co myslíte? A nejen to, nyní už je i šťastnou maminkou, loni porodila chlapečka Matěje.

 

Seriál Doktoři z Počátků si můžete připomenout celé prázdniny na NovaPlus!

 

ČTĚTE TAKÉ:
TOP ZAJÍMAVOSTI seriálu Drazí sousedé: Podivné podmínky pro Jana Třísku i vlastní značka piva!

Lenka Zahradnická, Petr Buchta, Štěpán Benoni, Robert Jašków a další! Poznáte, co spojuje tyto oblíbené seriálové herce?


Novinky z NOVY