NA OSTŘÍ NOŽE: Proč Lenka Zahradnická bojuje s příbuznými? Jsou v tom peníze!

Aktualizováno 29.07.2017


Lenka Zahradnická není jen Hedvika z Ulice. V létě ji každý všední podvečer můžete na televizních obrazovkách vídat v seriálu Drazí sousedé, kde řeší velké rodinné trable...

Seriál Ulice má aktuálně letní vysílací pauzu. Zoufat ale nemusíte. Pokud se vám stýská po Lence Zahradnické, televize Nova aktuálně vysílá premiérové díly seriálu Drazí sousedé, kde Lenku můžete vidět v jedné z hlavních rolí každý všední podvečer od 17:30 hodin a ihned po skončení i na Nova Plus.

Zdroj: TV Nova

Jaké momenty Lenka Zahradnická zažila během natáčení seriálu Drazí sousedé? V seriálu zvárňuje inteligentní lékařku Kateřinu, která se svými bratranci bojuje o velký finanční obnos. Musí přitom obývat dům po dědovi, který je postavený na malé vesnici.

Seriál se odehrává ve vesnici Vlkov. Exteriéry se ale natáčely v malebném okolí vesnice Mořinka. Podmínky ale nebyly zrovna nejlepší. Na místě totiž nešla elektřina a netekla ani voda.
Zdroj: Nova.cz

Stálo to ale za to! Lenka se díky natáčení setkala s hercem Janem Třískou! Označila to jako „setkání s legendou“! Přestože spolu netočili, měli možnost se osobně vidět a vyfotit se spolu mimo záběr.

Zdroj: TV Nova

Co bylo na natáčení celého seriálu nejtěžší? A naopak – co se Lence líbilo nejvíce? Vadí jí někdo z jejích hereckých kolegů? To vše zjistíte z videa!

 

Seriál Drazí sousedé můžete sledovat každý všední podvečer od 17:30 hodin na Nově a ihned po skončení i na Nova Plus.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lenka Zahradnická, Petr Buchta, Štěpán Benoni, Robert Jašków a další! Poznáte, co spojuje tyto oblíbené seriálové herce?

TOP ZAJÍMAVOSTI seriálu Drazí sousedé: Podivné podmínky pro Jana Třísku i vlastní značka piva!


Novinky z NOVY