VIDEO: Trest za napadení dozorce? Tohle by nechtěl zažít nikdo. Trestankyně prý zavírají jako zvířata!

Aktualizováno 29.07.2017


Ve vězení se po odsouzených trestankyních vyžaduje dodržování pravidel. Když se jim odsouzené postaví, musí za to pykat. A jak takový trest vypadá?

Když se ve vězení odsouzené chovají slušně, dozorci jim dávají prostor a klid. Pokud se ale přísným pravidlům věznice postaví, čeká je drsný trest. V dokumentu Holky pod zámkem mohli diváci vidět, že ve věznici ve Světlé nad Sázavou zavírají neposlušné ženy do tzv. díry. Tam je čeká tvrdý režim!

Zdroj: Nova.cz

Připoutané postele, jeden stůl, jedna židle, jedna cigareta na den, žádný kontakt s okolním světem nebo ostatními spoluvězenkyněmi. Jak to ale chodí v opavské věznici, ze které nedávno propustili ženu, která zpronevěřila čtyři a půl milionu korun?

Zdroj: TV Nova

Když odsouzená nadává dozorcům, nebo je dokonce napadne, musí je zaměstnanci věznice potrestat. Kázeňský trest nebo samotka patří k těm mírnějším pokáráním. Dozorci prý mohou v krajních případech ženy i připoutat nebo zavřt do klece! Toto všechno je v rámci režimu a ve stanovách věznice.

Zdroj: Nova.cz

Co jedna z podmínečně propuštěných trestankyň prozradila o šikaně ve vězení? Jaké měla s dozorci vztahy? O tom všem se žena odsouzená za finanční podvody nebála promluvit na kameru...

Zdroj: Nova.cz

Podívejte se na EXKLUZIVNÍ video!

ČTĚTE TAKÉ

FOTO: Michaela z Holek pod zámkem se od dob vězení neuvěřitelně změnila. Takhle dnes vypadá!DETAILY ZE SPRCH: Jak ve vězení probíhá hygiena? Bývalá trestankyně promluvila!


 


Novinky z NOVY