Při natáčení filmu PODFUKÁŘI šlo o život! Herečka po této zkušenosti odmítla pokračovat!

Aktualizováno 11.03.2022

Podfukáři
Zdroj: Archiv TV Nova

Někteří herci dobře vědí, proč za ně nebezpečné scény natáčejí zkušení dubléři. Jedna z hereček se při natáčení filmu o kouzelnících, kteří kráčí ve šlépějích Robina Hooda, Podfukáři, dostala tak blízko smrti, že se rozhodla v natáčení dalších dílů nepokračovat.

Mysleli jste si, že už víte všechno o filmu představujícím příběh o geniálních zlodějíčcích z filmu Podfukáři, kteří se rozhodli své iluzionistické umění využít k tomu, aby mohli bohatým brát a chudým dávat? Tady je několik faktů, které jste o tomto filmu plném magie, jehož druhé pokračování se plánuje na rok 2019, ještě možná nevěděli!

1. Na Oscara nominovaný herec Jesse Eisenberg nemá k magii daleko ani ve svém osobním životě. Jeho matka je profesionální klaunkou. Ve svém rodném městě East Brunswick předváděla kouzla na dětských narozeninových oslavách více jak 20 let. To byl také jeden z důvodů, proč se herec rozhodl podepsat smlouvu a ve filmu si zahrát.

2. Australské herečce Isle Fisher šlo při natáčení filmu o život! Při natáčení scény ve vodní nádrži se málem utopila. Poté se při jednom rozhovoru nechala slyšet, že nemůže pochopit, proč se Tom Cruise nenechává při natáčení akčních scén zastupovat vytrénovanými kaskadérskými dubléry. "Představovala jsem si svojí pitvu a nafouklé tělo v plavkách. Nikdo nechce zemřít v plavkách," zavtipkovala herečka.

3. Herec Michael Caine strávil noc zamčený v šatně. Po natáčení jedné ze scén byl natolik unavený, že usnul ve své šatně a neslyšel, když režisér hlásil konec natáčecího dne. Celý štáb se sbalil a odešel. Všichni předpokládali, že Michael odešel už dřív a proto ho neviděli. Objevili ho až ráno, když ze zamčené šatny volal o pomoc.

4. Woody Harrelson během natáčení hypnotizoval Marka Ruffalo. "Woody je v hypnotizování lidí velmi dobrý. Jednou jsme byli v noci venku a do dneška si nejsem jist, jestli mi něco hodil do pití, nebo mě skutečně zhypnotizoval," vtipkoval Ruffalo.

5. Podle režiséra Louise Letterriera se stal jeden z představitelů "čtyř jezdců" Dave Franco velmi dobrým v házení karet. "Dokáže vzít kartu a hodit ji přes celou místnost," prozradil.

Tvůrci tohoto úspěšného amerického filmu se rozhodli natočit třetí díl, jehož vydání se plánuje už na rok 2019. "Čtyři jezdci" se v něm budou připravovat na další loupež století a ještě ve větším stylu, než kdy předtím! Třetí díl se kvůli úspěšnosti jedničky plánoval už dříve, než měla vůbec premiéru dvojka.

Spekuluje se o tom, že se v pokračování objeví možná také představitel Dr. Strange, Benedict Cumberbatch. Bohužel se ani v dalším díle nevrátí herečka Isla Fisher, která kvůli těhotenství  vynechala už natáčenídvojky. O jejím velkém návratu se nějakou dobu spekulovalo, ale nakonec se konat nebude. Jedním z důvodů, proč herečka odmítla natáčet pokračování, je údajně právě její výše zmíněná příhoda ve vodní nádrži, při níž málem přišla o život.

Film Podfukáři můžete sledovat online na Voyo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dokonalá iluze, nebo loupež století? Podívejte se, kdo Podfukářům radil, jak oklamat publikum i FBI!

Z TOHO MRAZÍ: Co spojuje Jamese Deana, Heatha Ledgera a Paula Walkera? Je v tom smrt!


Novinky z NOVY