POZNÁTE HO: Jaký slavný seriálový herec si zahrál v Bon Joviho klipu?

Aktualizováno 23.07.2017

Matt LeBlanc, klip - 1
Zdroj: YouTube.com

Procvičte své mozkové závity. Máme pro vás malý kvíz. Uhodnete jméno herce, který si zahrál v klipu Jona Bon Joviho? Tady jsou indicie!

Nažhavte mozkové závity a pojďte si s námi otestovat, nakolik znáte seriálového herce, který se objevil v kovbojském klipu Jona Bonjoviho k písni Miracle. Uhodnete jeho jméno podle těchto indicií?

1. Vystudoval střední technickou školu

2. Původně se nevěnoval herectví ale modelingu a předváděl pánské oblečení pro nejrůznější agentury.

3. Vystupoval například v reklamních spotech pro Coca-Colu nebo Levi's jeans.

4. Je velkým fanouškem motorek a svou první dostal už v osmi letech

5. Jeho nejúspěšnější rolí je neúšpěšný herec, který obráží veškeré castingy a není nikdy sám. Po svém boku má totiž dalších 5 kamarádů.

Už víte?

Pokud jste hádali jméno Matt LeBlanc, máte pravdu. Jeho životní rolí je Joey ze seriálu Přátelé, který Matt natáčel v letech 1994 - 2004.

Zdroj: YouTube.com

Matt LeBlanc se začal zdokonalovat v herectví v roce 1988. Kvůli roli v seriálu TV 101. Tím se mu nabídla možnost se odstěhoval do Los Angeles. Svůj filmový debut odbyl snímkem Lookin Italian a ve stejném roce vyhrál konkurz na jeho nejznámější roli v seriálu Přátelé, který natáčel v letech 1994 - 2004 a kde ztvárnil postavu Joeyho.

Zdroj: YouTube.com

Zatím nejúspěšnějším celovečerním filmem Matta LeBlanca je snímek Ztraceni ve vesmíru, kde si zahrál po boku Heather Graham a Mimmi Rogers.

Ač se to nezdá, čas neúprosně letí. Klip Miracle Boj Jovi natočil v roce 1990 a Mattovi je ve videu neskutečných 23 let.

Také byste Matta zařadili mezi 50 nejkrásnějších lidí světa  stejně jako v roce 2000 magazín People? Podívejte se jak vypadal zamlada.


Na klip se podívejte ZDE:NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAGÉDIE NA PLACE: Během natáčení závěrečného dílu Hunger games zemřel slavný herec

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ HEREČKA HISTORIE Meryl Streep slaví narozeniny: Připomeňte si její nejlepší filmové role!

nova.cz, youtube.com no

Novinky z NOVY