VIDEO: Historicky první výherce soutěže Chcete být milionářem? pobavil svět! Koukněte se, jak vyhrál!

Aktualizováno 23.07.2017


Jízda snů! Stal se prvním člověkem, který v soutěži Chcete být milionářem odpověděl na všechny otázky a vyhrál hlavní cenu. A bylo to velice povedeným a vtipným způsobem. Tomuhle chlapíkovi to pálí a milion si určitě zaslouží!

Soutěž Who Wants To Be a Milionaire se poprvé objevila v srpnu roku 1998 ve Spojeném království a následně se masově rozšířila do celého světa. Protože kdo by nechtěl vyhrát částky, které se do té doby v podobných soutěžíš neobjevovaly, že? Soutěžící v průběhu soutěže zodpovídá 15 otázek se vzrůstající náročností, přičemž vždy vybírá ze čtyř variant odpovědí jedinou správnou možnost. Česká verze s názvem Chcete být milionářem? se objevila na televizních obrazovkách už v roce 2000 a vysílala se téměř pět let. Nyní soutěž moderuje herec Marek Vašut, ale prvním moderátorem byl Vladimír Čech.

Zdroj: TV Nova

Jistě vás zajímá, kdo byl vůbec prvním člověkem v dějinách, který populární show vyhrál. Roku 1999 se jím stal americký finančních John Carpenter. A podařilo se mu vyhrát vskutku originálním způsobem! Během 20 minut dokázal správně odpovědět na všech 14 z patnácti otázek, a to bez jediné nápovědy! Moderátora překvapil, když požádal o nápovědu přítele na telefonu u poslední, 15. otázky. Další překvapení se dostavilo hned vzápětí – svého otce, kterému John zavolal, se nechtěl zeptat na správnou odpověď, chtěl mu pouze oznámit, že právě vyhrál milion dolarů! Carpenter následně odpověděl otázku správně a stal se prvním vítězem pořadu v dějinách.

Premiérové díly české verze Chcete být milionářem? můžete sledovat každou středu od 20:20 na TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jak můžete jinak označit manžela? Soutěžící svými slovy urazil všechny muže!

Robinson Marek a další atraktivní online pořady! Na co se v létě můžete těšit?


Novinky z NOVY