HRDINA DNE: Herecká hvězda Rychle a zběsile zachránila život slavnému zpěvákovi

Aktualizováno 26.08.2017


Herečka Charlize Theron ukázala, že má srdce na správném místě. Pomohla a zachránila mu tím život. Zpěvák skupiny The Killers Brandon Flowers jí může líbat ruce. Jak mu zachránila život? Je to celkem drastické!

V nouzi poznáš přítele. Známé přísloví v tomto případě platí dvojnásob. Frontman světově uznávané alternativní skupiny The Killers, populární Brandon Flowers, by o tom mohl vyprávět. Nechybělo mnoho a svět by přišel o jednoho z nejpopulárnějších amerických umělců. Naštěstí tady byla modelka a herečka Charlize Theronová, která přišla na poslední chvíli a vytáhla Brandona z pořádné bryndy.

Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Brandon byl vždycky známý průšvihář. Občas si neviděl do úst a byl členem mormonské církve. Jeho názory mnohým ležely v žaludku, navrch k tomu zpěvák může působit arogantně. Možná proto byl několikrát unesen!
Zdroj: oficiální zdroj

Jen díky pohotovosti akční hrdinky, která nasbírala zkušenosti ve filmech jako Šíleny Max: Zběsilá cesta nebo poslední díl Rychle a zběsile, je Flowers stále mezi živými. Cestu si k němu probojovala!
Zdroj: Twitter

Zní vám to spíš jako námět hollywoodského filmu? Nejste daleko od pravdy. Zpěváka sice unesli, ale pouze v hudebním klipu jeho písně Crossfire. Zde Charlize ztvárnila hrdinku, která mu pomáhá uprchnout ze zajetí, a sekne jí to dokonale!


Na klip se podívejte ZDE:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÁ ANKETA: Nemájí problém ukázat prsa! Která slavná kráska má nejkrásnější dekolt? HLASUJTE!

POZNÁTE HO: Jaký slavný seriálový herec si zahrál v Bon Joviho klipu?
 


Novinky z NOVY