Ernest otevřeně o trestankyni Indi: Zachránil jí život!

Aktualizováno 23.07.2017


Indi řekla v posledním díle Holek pod zámkem něco, co jejího partnera muselo hodně bolet! Myslela to vážně? Moc času na přemýšlení už jí nezbývá!

Přehrát poslední díl

Příběh Lídie, které ve vězení přezdívali Indi, mohli diváci sledovat po celých sedm dílů dokumentární série Holky pod zámkem. Ve věznici ve Velkých Přílepech působila sebevědomě a možná tak trošku drsně. Svůj osud totiž přijala se vztyčenou hlavou. Za mříže mladou ženu dostaly drogy a následné krádeže. Když šla v posledním díle k soudu prosit o podmínečné propuštění, soudce ho zamítl. A tak si Indi odsedí celý svůj trest. Moc jí z něj ale nezbývá.

Zdroj: Nova.cz

 

Na konci července by ji totiž měli propustit. Kam se po vězení vydá? Některé ženy mají z návratu do reality běžného života strach, protože venku nemají nikoho, kdo by se o ně postaral, vlastně nemají ani střechu nad hlavou. To ale není případ této ženy. Na Indi venku čeká Ernest, kterého poznala, když mu prodávala kradené věci, a nastěhovala k němu na chatu. Nejdřív bydlela natajno jeho zahradním altánku, později, když si na sebe zvykli, začal Ernest celou chatu za Karlovými Vary rekonstruovat, aby v ní společně mohli žít. 

Zdroj: Nova.cz

Jenže diváci mohli na vlastní uši slyšet, jak Indi v posledním díle dokumentu do kamery říká, že už se za Ernestem nevrátí, že je žárlivý a nechápe její povahu. 

Zdroj: Nova.cz

Reportérka TV Nova se za panem Ernestem vydala a natočila exkluzivní rozhovor, který si teď můžete pustit. Podívejte se na video!
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

VÝHRŮŽKY LIKVIDACÍ RODINY: Libuše musí na svobodě čelit drsným nadávkám! Co jí napsali? Podívejte se na dopis

NEBEZPEČNÉ NATÁČENÍ VE VĚZENÍ: Které oddělení bylo absolutně nejhorší? Režisér dokumentu promluvil

 


Novinky z NOVY