VŠE NEJLEPŠÍ: Bývalý Lunetik a současný moderátor Snídaně s Novou slaví narozeniny! Tušíte kolikáté?

Aktualizováno 22.07.2017

Aleš Lehký
Zdroj: TV Nova

Aleš Lehký byl jedním ze zakladatelů popové kapely Lunetic – tenkrát to byl opravdový rebel a lamač dívčích srdcí. Nyní se věnuje převážně moderování a občas i dabingu, klukovské výstřednosti mu ale stále nejsou cizí!

Aleš Lehký se narodil 23. června roku 1979 v Litvínově. Málokdo ale ví, že je to vyučený kuchař. Této své profesi se však nikdy nevěnoval – v roce 1995 společně s kamarádem Martinem Kociánem založil popovou kapelu Lunetic, která se ve své době stala fenoménem u nás i na Slovensku.

V roce 1999 si poprvé vyzkoušel profesi moderátora – v populárním hudebním pořadu Eso, který vysílala TV Nova. Pořad nějakou dobu moderoval společně s ostatními členy kapely. Po rozpadu kapely Lunetic v roce 2003 se začal aktivně věnovat moderování, především v rádiu.

Zdroj: isifa.com

O sedm let později se bývalí Lunetici rozhodli dát kapelu opět dohromady a vrátili se na českou hudební scénu. Vydali nové album Na vlnách, dále také album se všemi svými největšími hity a DVD se všemi videoklipy. Za své zatím poslední album Na vlnách dokonce získali Zlatou desku.

V roce 2009 se Aleš Lehký stal novým moderátorem pořadu TV Nova Snídaně s Novou. Své práci se věnuje opravdu naplno – například v roce 2016 se nechal v přímém přenosu potetovat. Od tatéra Iva Rafana Traxmandla si nechal vytetovat portrét své ženy, který nakreslil jeho tehdy pětiletý syn.

Zdroj: TV Nova

 

Aleš Lehký se narodil 23. 6. 1979, dnes tedy slaví své 38. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PEKLO BÝVALÉHO LUNETIKA: Cesta od slávy k drogám, pak k alkoholu a teď?

VIDEO: První problémy! Ze Snídaňového štěněte je celebrita. O co prosí jeho trenérka?


Novinky z NOVY