HOŘKÁ PŘÍCHUŤ SVOBODY: Kdo si na Libuši počkal před vězením? Z výhružek, které dostává, jde strach!

Aktualizováno 22.07.2017


Žena, která má na triku finanční podvody ve výši několika milionů a desítky poškozených, je na svobodě! Hned před soudem si na ni počkal muž, který budí respekt! Přišel čas zúčtování? Z výhružek, které okradení lidé Libuši posílají, jde strach!

Přehrát poslední díl

Napětí, stres a nervy, takové pocity prožívala v posledním díle Holek pod zámkem Libuše, kterou čekal soud! Jednání o podmínečném propuštění bylo úspěšné a žena, která má na triku milionové finanční podvody, jde na svobodu! Tam na ni ale čekají poškození lidé, které obrala o nemalé peníze.

Zdroj: Nova.cz

A právě tihle lidé dokonce Libuši do vězení posílali dopisy plné nadávek a výhružek. Zašli dokonce až tak daleko, že vyhrožovali její rodině. Dle Libušiných slov v dopisech doslova stálo, že zlikvidují nejen ji, ale také její rodinu. Strach o syna a manžela byl tedy rozhodně na místě. Opavská policie dokonce trestané ženě přislíbila ochranu, pokud to bude nevyhnutelné. A právě proto Libuše nechce, aby se vědělo, kde s rodinou bydlí, mluvit nechtěla ani o svém novém zaměstnání, které si na svobodě našla. Nakonec se štábu přeci jen podařilo zjistit, že má domluvenou práci uklízečky.

Zdroj: Nova.cz

Po celou dobu projednávání podmínečného propuštění stál za dvěřmi soudní síně muž, který na první pohled budí respekt! Kdo si na čerstvě osvobozenou Libuši před věznicí počkal? A jak dopadlo jejich setkání?

Zdroj: Nova.cz

Podívejte se na video, které štáb TV Nova natočil několik minut po propuštění Libuše z vězení!

ČTĚTE TAKÉ

EXKLUZIVNĚ: Libuše čelí drsným výhružkám od těch, které okradla! Kam až poškození lidé zašli?

Jak za mřížemi simulovat sex? Na této pomůcce mohou vězenkyně cvičit!


Novinky z NOVY