NENÍ EASTWOOD JAKO EASTWOOD: Jak Clint snáší, že mu slávu kradou jeho jmenovci?

Aktualizováno 21.07.2017

Clint Eastwood
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Přiživovat se na slavném jméně není žádnou novinkou. Své by o to mohl vyprávět herec Robin Williams, který za svého života býval často zaměňován za zpěváka Robieho Williamse. Podobný osud potkal slavného herce Clinta Eastwooda, z jeho jména profituje sedm lidí se jménem Eastwood!

Clint Eastwood je legenda! Tento herec, režisér a producent je dvojnásobným držitelem Oscara, nikoliv však za hlavní roli, ale za režii. Narodil se 31. května 1930 v San Franciscu, nedávno oslavil své sedmaosmdesáté narozeniny. Jeho otec pracoval jako ocelář a velmi často se s rodinou stěhovali. Když dokončil střední školu, odstěhoval se do Seattlu, kde pracoval jako plavčík, jen aby ho za rok naverbovala armáda jako plaveckého instruktora. Po návratu se odstěhoval do Los Angeles a začal působit v béčkových filmech. Proslulost a světovou popularitu získal až svým účinkováním v tzv. spaghetti westernové dolarové trilogii režiséra Sergia Leoneho.

Zdroj: oficiální zdroj

Mimo herectví se věnuje produkci a režii, je velice známý svou oblibou obsazovat se do hlavních rolí svých filmů. O svoji těžce vybudovanou slávu se nikdy nechtěl dělit. Proto je s podivem, že na jméně Eastwood „parazituje“ hned sedm lidí! A to konkrétně: Morgan, Alison, Scott, Kyle, Kimber, Kathryn a Francesca. Všichni mají příjmení Eastwood. Jedná se jen o shodu jmen? Ale kdepak! To jsou všechno Clintovi potomci. Ano, skutečně jich má sedm. Většina z nich svoji kariéru zahájila pod jiným příjmením. Později všichni přiznali, že objevili sílu jména Eastwood. Clint býval jedním z největších playboyů a na jeho dětech to je vidět. Nejvíce se potatil Scott, který je věrnou kopií otce. Z dcer nejvíce Francesca.


A kde můžete Clinta Eastwooda vidět? Momentálně pracuje na novém filmu s Bradleym Cooperem, který má premiéru příští rok. Pokud se vám nechce čekat, můžete se podívat v televizi na jeho kriminální drama Krvavá stopa, kde se ujal hlavní role a režisérského křesla. Pokud máte rádi detektivku ze staré školy, kde jsou hlavní otázkou čest, zodpovědnost a morálka, máte jasný plán.
 

Mysteriozní drama Krvavá stopa můžete sledovat ve čtvrtek 22. 6. od 21:50 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
ZE ZÁKULISÍ: Kolik urážek řekne Clint Eastwood v Gran Torinu a komu ve skutečnosti auto zůstalo?

GALERIE: 14 slavných otců, kteří zplodili své vlastní kopie! Kde je podoba nejdokonalejší? HLASUJTE!


Novinky z NOVY