CELÝ DÍL HOLEK POD ZÁMKEM: Koho podmínečně propustili a kdo se vrátil do vězení?

Aktualizováno 20.07.2017

Holky pod zámkem - 7. díl eye
Zdroj: Nova.cz

Poslední díl dokumentu ze tří českých věznic uzavřel hned několik zásadních příběhů, které mohli diváci v sedmi dílech sledovat. Jedna žena je na svobodě, druhá si ještě chvíli počká...

Přehrát poslední díl

Dokumentární série Holky pod zámkem končí po sedmi velmi úspěšných a divácky oblíbených dílech. V posledním díle mohli diváci s napětím sledovat, jak to vypadá, když se jedna z odsouzených žen vydá k soudu prosit za podmínečné propuštění a soud jí vyhoví. Zároveň ale také viděli, jak to vypadá, když někomu dřívější odchod na svobodu soud zamítne.

Zdroj: Nova.cz

Jak věznice využívají peníze, které dostanou na chod zařízení? Ve Velkých Přílepech nakpupili posilovací venkovní stroje, na kterých si odsouzené ženy užijí nečekanou zábavu. Nevyhnou se ani lechtivým řečem, zvlášt když na jednom ze strojůprovádějí velmi zajímavý cvik. Co jim tento pohyb připomíná? A jak ho ženy vtipně okomentují?

Jak se bude vyvíjet situace mezi nerozlučnými kamarádkami Helenou a Kateřinou, které rozdělilo dokončení Heleniny léčby na oddělení pro drogově závislé? Kateřina řekla něco, co by skutečná kamarádka nikdy neřekla!

Zdroj: TV Nova

Podívejte se na zakončení celého dokumentu. I v tomto díle by se napětí dalo doslova krájet!


Jestliže jste CELÝ DÍL dokumentu Holky pod zámkem nestihli, nezoufejte! Na poslední odvysílaný díl se podívejte na portálu Nova PLUS!

NEPŘEHLÉDNĚTE

Jak za mřížemi simulovat sex? Na této pomůcce mohou vězenkyně cvičit!

VŠECHNY SLIBY VZALY ZA SVÉ: Vincenzu zatkla policie! Její syn prozradil, co po propuštění z vězení provedla


Novinky z NOVY