HVĚZDA SERIÁLU ZTRACENI KRADLA KABELKY! Josh Holloway alias Sawyer se pěkně vybarvil

Aktualizováno 20.07.2017


To že jste přední hollywoodská hvězda ještě neznamená, že se vám spravedlnost vyhne. Své o tom ví i seriálový herec Josh Holloway, jeden z hlavních herců seriálu Ztraceni. Excesy a trapasy se mu vždycky vyhýbaly až do jednoho osudového dne. Co udělal tak strašného?

Drsný hezoun vypadá, jako kdyby právě sesedl z koně někde na zapadlé texaské farmě. Za modelovým zevnějškem je však něco více. Joshua Lee Holloway se sice narodil 20. července 1969 v Kalifornii, jeho rodina se však brzy přestěhovala na venkov´do Georgie. Z toho pramení jeho silný jižanský přízvuk, který se pro něj stal charakteristický. Stejně jako jeho dlouhé vlasy. Časopis People ho jednou zařadil mezi padesát nejkrásnějších mužů světa, přesto on sám s tvrdí, že svět filmů a seriálů mu přinesl akorát dlouhé vlasy a prohlubování jižanského přízvuku, tedy dvě věci, které nemá rád a snažil se jich dlouhá léta zbavit.

Zdroj: Oficiální zdroj

Na svou největší šanci čekal přes 35 let, tehdy mu tvůrci nově vznikajícího seriálu Ztraceni nabídli malou roli. Díky svému charismatu a sex-appealu se z něj ovšem v průběhu prvních dílů stal jeden z hlavních protagonistů. Seriál běžel přes šest let a stihl vyprodukovat šest sérií. Účast v populární show o tajemném ostrově ho katapultovala mezi hereckou smetánku, přitom svůj stín nemohl dlouhou dobu překročit. I tak si zahrál v úspěšném filmu Mission impossible: Ghost Protocol. Momentálně působí jako hlavní herec v seriálu Kyberagent.
Zdroj: Pinterest

A víte co dělal Josh do pětatřiceti, než se stal hvězdou seriálu? Potloukal se všemožnými státy a živil se drobnými loupežemi, přesně jako jeho seriálová postava James Sawyer Ford. Mezi jeho oběti patří i americká herečka Alicia Silverstone, která si to tehdy nenechala líbit a Joshovi pěkně vyčinila...
Zdroj: Profimedia

Taky se vám to zdá zcestné? Tak to máte pravdu! Jedná se totiž o hudební klip Cryin' od skupiny Aerosmith z roku 1992, kde oba tehdy neznámí herci začínali.
Zdroj: YouTube.com

A co Josh chystá v blízké budoucnosti? Spekuluje se o hlavní roli v chystaném Hollywoodském trháku Zaklínač podle knih polského spisovatele Sapkowského. A co vy? V jaké roli máte Joshe nejradši?

NEPŘEHLÉDNĚTE:
BRAD PITT PŘEKRAČUJE MEZE: Přesně 20 let po udělení celoživotního zákazu vstupu do Číny tam odcestoval!

ZNAČKA LUXUSU: Takový kožich nemá ani princezna Lada, ta se zlatou hvězdou na čele!

 


Novinky z NOVY