VIDEO: Za co šla Zuzana sedět mezi vrahy? Nebezpečná je jinak

Aktualizováno 20.07.2017


Za co soud vyměřil Zuzaně celých osmnáct let? A proč sedí tato žena na oddělení, které má ta nejtvrdší pravidla? Podívejte se na unikátní ukázku z posledního dílu dokumetární série Holky pod zámkem! Z toho mrazí...

Přehrát poslední díl

Divákům se v dalším díle představí vězenkyně Zuzana, která sedí na oddělení se zvýšenou ostrahou. Soud jí vyměřil celých osmnáct let – to je dost dlouhá doba na přemýšlení nad svými činy. Když prochází okolo ostatních odsouzených, dostává se jí nepříliš lichotivých označení a musí poslouchat drsné poznámky. Zuzana ale říká, že pro společnost není nebezpečná. Za co tato žena sedí?

Zdroj: Nova.cz

Zuzanu do práce doprovází dvě dozorkyně, protože předpisy věznice říkají, že na oddělení se zvýšenou ostrahou musí dozorci chodit vždy ve dvojici. Na oddělení s označením D si trest odpykává zhruba čtrnáct žen, což je plný stav, jak popisuje Zuzana. Tři ženy si tu odpykávají trest za podvody, zbývajících jedenáct za vraždu. Ke kterým patří Zuzana? Tato žena sedí za majetkovou trestnou činnost a podvody. Jejich hodnota je skutečně závratná!
Zdroj: Nova.cz

„Já si myslím, že nejsme nebezpečné pro okolí, tak jako si lidi myslí. A pozor, jdou vrahové, říkají si. Když jdeme, tak všichni musí uhýbat. V žádném případě nejsme žádní násilníci,“ říká Zuzana o svém pobytu za mřížemi.
Zdroj: Nova.cz

Kolik peněz tato žena zpronevěřila? A proč sedí na oddělení pro vrahy? Podívejte se na ukázku z posledního dílu Holek pod zámkem už nyní!

ČTĚTE TAKÉ

POZOR: Skvělá zpráva pro fanoušky dokumentu Holky po zámkem! Poslední díl v novém vysílacím čase!

VIDEO: Blíží se propuštění další odsouzené? Podívejte se, kdo má šanci dostat se na svobodu!


Novinky z NOVY