AKCE A NAPĚTÍ: Oblíbený seriál Kobra 11 má pro své fandy milé překvapení

Aktualizováno 16.07.2017

Kobra 11, seriál - 71
Zdroj: Nova.cz

O tom, že letošní letní program bude opravdu nabitý, jsme vás tento týden už informovali. Nyní jsme pro vás připravili další novinku v podobě oblíbeného seriálu, který můžete vidět už teď na Nova Plus!

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači... Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit vaši bezpečnost! 

Zdroj: Nova.cz


Odznak, zbraň a rychlá auta, možná i vás tento seriál v dětství inspiroval ke hrám na dálniční policii a kopírování policejních postupů. Neohrožení policisté bojují proti zlu nejrůznějšími způsoby. V každém díle můžete být svědky napínavých policejních honiček a nemalého množství sešrotovaných aut.

Zdroj: Nova.cz

Od roku 1995, kdy se seriál začal natáčet, se po boku nejvytrvalejšího a nezjnámějšího policisty Semira Gerchána (Erdoğan Atalay), který se v jednotlivých dílech Kobry 11 objevuje pravidelně od 3. dílu, vystřídalo neskutečné množství parťáků a pracovních kolegů. Celkem jich bylo už v 8. Mezi nejznámějšího z nich patří rozhodně Tom Kranich (René Steinke).

Zdroj: Nova.cz

Televize Nova pro vás připravila 13. sérii toho oblíbeného německého seriálu. Tyto díly si můžete odkudkoliv, kdykoliv a neomezeně pustit na Nova Plus už nyní, a to dokonce i z mobilu! Takhle už vám nic neuteče!

Ve 13. sérii, se vám představí šestý Semiruv kolega, neméně sympatický komisař Ben Jäger (Tom Beck). Svůj hlas mu v češtině propůjčil herec Michal Holán, kterého na obrazovkách můžete aktuálně vídat jako policistu Jáju Krásného v seriálu Policie Modrava.

Zdroj:

Díly ze 13. série seriálu Kobra 11 jsou dostupné už nyní na NOVAPLUS!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POŘÁDNÁ PORCE TELEVIZNÍ ZÁBAVY: Na jaké seriály se můžete v létě těšit?

VELKÁ GALERIE: Jak dnes vypadají místa z filmu Copak je to za vojáka? Nepoznali byste je


Novinky z NOVY