TOP 5: Poznali jste největší celebrity hostující v Sexu ve městě? Tito krasavci vás dostanou do kolen!

Aktualizováno 15.07.2017

Sex ve městě - 4
Zdroj: Instagram / Facebook.com

Kdo by neznal populární čtveřici kamarádek z amerického seriálu Sex ve městě. První díl spatřil světlo světa již v roce 1998 a od té doby si získal mnoho fanoušků po celém světě. Krom klasické sestavy, kterou tvoří čtyři nerozlučné kamarádky Carrie Bradshawov (Sarah Jessica Parker), Samantha Jones (Kim Cattrall), Charlotte York (Kristin Davis) a Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) se v seriálu objevilo i velké množství celebrit! Všimli jste si jich?

Americký seriál Sex ve městě od roku 1998 do svého příběhu zakomponoval hned několik hollywoodských krasavců. Máme pro vás pět největších hezounů, kteří se zde objevili a nedá se na ně jen tak zapomenout!

1) Bradley Cooper
Americký herec, který každou ženu dostane do kolen nejen svým úsměvem, ale i lišáckým pohledem, si zahrál v seriálu chlapíka jménem Jake, který měl s Carrie menší aférku na jednom z večírků, které Carrie navštívila. Nakonec se ale ukázalo, že jde jen o dalšího frajírka v porsche.

2) Justin Theroux
Justin Theroux je herec, scénárista a režisér, ale v seriálu si zahrál sympatického spisovatele Vaughna Wysela. Jeho postava byla sice v seriálu dobrým spisovatelem, ale určitě nebyl dobrým milencem. Jejich vztah se rozpadl poté, co si Carrie uvědomila, že má raději jeho matku než jeho samotného.

3) Jon Bon Jovi
Od herců se přesuneme ke zpěvákům. Jon Bon Jovi si v seriálu zahrál Setha, kterého Carrie potká u své terapeutky v čekárně. Poté, co se Carrie se Sethem poprvé vyspí, zjistí, proč Seth navštěvuje psycholožku – ztrácí o ženy zájem hned po sexu. Tento vztah skončil tak rychle jako začal.

4) Matthew Mcconaughey
Na rozdíl od jiných herců si Matthew Mcconaughey nezahrál jiné povolání, než jakým se živí. Tento krasavec sehrál v seriálu sám sebe a společně s Carrie se setkají během její návštěvy v LA, aby prodiskutovali možnost zfilmování jejího sloupku.

5) Blair Underwood
Tento krasavec nemá spojitost s krásnou Carrie Bradshow jako čtveřice výše zmíněných, ale s jednou z jejích kamarádek – právničkou Mirandou Hobbes (Cynthia Nixon). V seriálu Sex ve městě si záhral Dr. Roberta Leedse.Objevil se sice jen v pěti epizodách, ale srdce fanynenk si získal hned!


Příběhy Carrie Bradshaw, která ví hodně o sexu a nebojí se zeptat, můžete sledovat v seriálu Sex ve městě každý den od 22:15 na Nova 2.

Který z pěti krasavců se vám líbí nejvíce? Hlasujte v naší anketě!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sex ve městě z jiného úhlu: Projížďka na velbloudech, komplikace s natáčením a nadšená Miley Cyrus!

Těhotná Carrie Bradshawová! Co dalšího jste o natáčení seriálu Sex ve městě nevěděli?


Novinky z NOVY