UDĚLALA TO ZASE: Margita se chtěla zabít drastickým způsobem

Aktualizováno 09.07.2017


Vypadalo to, že vedle Libuše se Margitina jemá psychika srovnala. Libuše na mladou dívku dohlížela a starala se o ni. Ale vše má své meze! Proč už Libuše nechce být s Margitou na jedné cele? Tento důvod vás šokuje! Došlo totiž k tomu, čeho se všichni v Opavě báli...

Přehrát poslední díl

Byla to jen otázka času. O Margitě (25) už jsme psali. Díky její kamarádce z Brna se podařilo zjistit, že dívka neměla jednoduché dospívání a možná i proto sešla na zcestí, ze kterého je málokdy cesta zpět. Nyní si ve věznici v Opavě odpykává trest za krádeže a loupežná přepadení.
 

ŠOKUJÍCÍ PRAVDA JE VENKU! Trestankyně Margita byla dřív úplně normální! Poté to přišlo...

Margita má skolny k sebepoškozování, ale vedle starší Libuše, se kterou sdílela jednu celu a která na ni pečlivě dohlížela, se zdálo, že se její psychika o dost zlepšila. Jenže teď udělala dívka něco, co jí Libuše nemůže odpustit, a proto už s ní nechce být na jedné cele! Z čeho má Libuše takový strach?

Zdroj: TV Nova

Margita vyrazila ze své cely na návštěvu ke své přítelkyni a opatrovnici, která nad ni po celou dobu držela ochrannou ruku. Jak jejich setkání po zoufalém činu, který Margita udělala vypadalo? Proto už s ní nechce být Libuš na jedné cele!
Zdroj: TV Nova

Podívejte se na ukázku plnou emocí. Margita v ní vystvětluje, co udělala a proč...

Pokračování příběhů Holek pod zámkem sledujte opět ve středu ve 21:30 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE

Kohák, Rytmus a Hejma ve vězení! Kdo z nich byl nejlepší? HLASUJTE!

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Na vězněnou Hanku čeká doma nemocná máma. Tohle vám vžene slzy do očí!


Novinky z NOVY