ŠÍLENÁ AUTONEHODA CELEBRIT: Modelka zničila auto za milion! Jaký je její zdravotní stav?

Aktualizováno 08.07.2017


Dvě zhýčkané a rozmazlené Slovenky se staraly jen o sebe a svůj vzhled. Povrchnost byl jejich každodenní chléb a jediné po čem toužily, byla sláva a úspěch. A ta se dostavila. I když možná jinak, než si představovaly.

Herečky Petra Polnišová a Zuzana Šebová jsou v poslední době v centru veškerého dění. Jejich snímek Cuky Luky film vtipně a trefně poukazuje na současné dění ve světě povrchního showbyznysu. Jsou falešné a tváří se, že všemu rozumí.

Neúspěšná videoblogerka Cuky se snaží dělat cokoliv pro úspěch, nebojí se nadávat ani být dotěrná. Přitom bojuje s nadváhou a se svojí mentorkou Luky. Parádní jízda. Jak film, tak jejich seriál. Jejich humor je plný dvojsmyslů. Žijí tak trochu jiný život a zajímá je pouze cestování, oblečení a líčení.

Nedávno měly obě herečky vážnou nehodu! Projížděly se po slovenském venkově a pak to přišlo! Přes cestu jim přeběhlo divoké prase a dramatická nehoda byla na světě. Podívejte se, co se dělo, když vystřelily airbagy...

Taky vám na tom neco nesedí? Tak to máte pravdu, nejedná se o žádnou autonehodu, ale o krátký skeč z Cuky Luky Film. Herečkám nehrozí žádné ohrožení života! Cuky Luky Film běží momentálně v českých a slovenských kinech. Pokud jste milovnici situačního a sitcomového humoru, nesmíte si ho nechat ujít!


NA DALŠÍ HODNĚ VTIPNÁ VIDEO KOMEDIÁLNÍ DVOJICE CUKY A LUKY SE PODÍVEJTE ZDE

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nové příběhy Cuky Luky, díl 2.: Slečna drsňačka zachytila svůj neuvěřitelný trapas na mobilní telefon!

NOVÉ PŘÍBĚHY CUKY LUKY 1: Co udělají dvě holky, když je honí policajti? Drsňačky se nemazlí!


Novinky z NOVY