Kohák, Rytmus a Hejma ve vězení! Kdo z nich byl nejlepší? HLASUJTE!

Aktualizováno 08.07.2017

Holky pod zámkem - masky
Zdroj: Archiv TV Nova

I ve vězení se mohou pořádat besídky a soutěže za účasti známých osobností! Tuto besídku si nemohli nechat ujít ani Kohák, Rytmus nebo Hejma!

Přehrát poslední díl

Vánoce jsou svátky klidu a míru, to ale neznamená, že na besídce se to nemůže rozjet na plné pecky! Přesně to si řekly i trestankyně z věznice v Opavě. Jak vypadala jejich besídka? Holky zorganizovaly soutěž krásy Miss toxic 2016, během které předváděly různá čísla, masky a kostýmy. Všechno si samozřejmě musely vyrobit samy a pouze z toho, co měly zrovna po ruce. A profesionální make-up to rozhodně nebyl! K líčení musely odsouzené ženy použít třeba i krém na boty.

Zdroj: TV Nova

To ale v žádném případě nemohlo zkazit legraci! Zlatým hřebem programu byli tzv. porotci – Jakub Kohák, „žlutý pes“ Ondřej Hejma a zpěvák Rytmus. V show Tvoje tvář má známý hlas patřily proměny v opačná pohlaví mezi nejoblíbenější. Jak se holkám povedlo ztvárnit známé osobnosti?
Zdroj: TV Nova

Program byl opravdu bohatý a zapojit se mohl každý. Jakub Kohák (v podání Heleny) prohlásil: „Myslel jsem, že dělám chybu. Ale moc se mi to líbilo. Děkuji!“.
Zdroj: TV Nova

Na besídce panovala opravdu sváteční nálada a bylo vidět, že se holky skutečně snaží! I vedení věznice přiznává, že v období Vánoc zde panuje jiná atmosféra – ženy se víc snaží, chovají se lépe, jsou na sebe hodnější a také více poslouchají dozorkyně. Ty na oplátku trochu „polevují“ v tvrdém režimu, takže i řád je o Vánocích o něco benevolentnější. Ani trestankyně se netají tím, že Vánoce moc prožívají. Karin (22) se podělila o své pocity slovy: „Musím přiznat, že Vánoce tady v kriminálu jsou pro mě hezčí, než když jsem byla venku, ale na ulici a sama a neměla jsem kam jít.“
Zdroj: TV Nova

Hlasujte v aknetě o tu nejlepší proměnu za mřížemi opavské věznice!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Na vězněnou Hanku čeká doma nemocná máma. Tohle vám vžene slzy do očí!

SMUTNÁ ZPOVĚĎ: Šťastně vdaná matka dostala 4 roky za zpronevěru. Takhle se zachoval manžel a děti

 


Novinky z NOVY