EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Na vězněnou Hanku čeká doma nemocná máma. Tohle vám vžene slzy do očí!

Aktualizováno 07.07.2017


Exkluzivní informace přímo od sestry odsouzené Hanky! Hance (20) soud prodloužil trest o celých deset měsíců. Mladá žena se teď oprávněně bojí, že už nikdy neuvidí svoji maminku, která je po mozkové mrtvici ve vážném stavu...

Přehrát poslední díl


Soud trest Haně zvýšil, protože jako dvacetileté recidivistce, která byla soudně trestaná už sedmkrát, nevěřil, že na svobodě splní původní trest ve výši tří seti hodin veřejně prospěšných prací. Odsouzenou dívku rozhodnutí soudu naštvalo a překvapilo zároveň. Na kameru přiznala, z čeho má ve vězení největší strach!

Zdroj: TV Nova


Hančina matka si v poslední době prošla vleklými zdravotními potížemi, které začaly mrtvicí a v nemocnici pokračovaly zánětem mozkových blan. Dnes je z ní ležící pacient, jak říká Hančina starší sestra Lucie, která se o mámu stará. Všechna starost tak padá na její bedra. Lucie dokonce uvažuje o tom, že maminku bude muset umístit do léčebny dlouhodobě nemocných pacientů. Tam by se jí totiž dostalo péče, kterou potřebuje. Lucie je na všechno, včetně dvou dětí, doma sama s manželem.Jak to bude vypadat, až se Hanka vrátí domů? Poslechněte si exkluzivní telefonát se sestrou odsouzené Hanky!

Zdroj: TV Nova


Další díl dokumentu Holky pod zámkem sledujte ve středu 14. června ve 21:30 na Nově.

 

ČTĚTE TAKÉ

NEČEKANÉ ODHALENÍ: Neuvěříte, co si v nouzi mažou ženy ve vězení na obličej!

ŠOKUJÍCÍ PRAVDA JE VENKU! Trestankyně Margita byla dřív úplně normální! Poté to přišlo...

ŽIVOT PO VĚZENÍ: Jak žije Michaela z Holek pod zámkem na svobodě? Vrátila se k příteli? Otevřená zpověď

 


Novinky z NOVY