ZPOVĚĎ Karla Kašáka: Z těžkého života v dětském domově před televizní obrazovky!

Aktualizováno 07.07.2017


„Žijeme jenom jednou, nenechte si protéct život mezi prsty,“ tvrdí nová moderátorská posila televize Nova Karel Kašák, kterého v cestě za velkými sny nezastavil ani fakt, že vyrůstal v dětském domově. Období, na které nerad vzpomíná, ale bez ostychu mluví. A jak zvládá první týden na obrazovkách?

Devětadvacetiletý Karel Kašák hlásí počasí v rámci Snídaně s Novouhlavní zpravodajské relace. Se svojí sestrou, která se věnuje nadaci a modelingu, Veronikou Kašákovou, prožil nelehké dětství bez rodičů v domově, kde oba snili o velké kariéře. A světe div se, ony se plní. „Sny se plní nám oběma a to je hlavní. Když si lidé něco přejí a dělají pro to všechno, tak se to splní. Žijeme přece jenom jednou!“ pronáší mladý moderátor.

Zdroj: Archiv TV Nova


A jak si zatím téměř vystudovaný právník ve velkém světě showbyznysu vede? „Cítím prostor ke zlepšování a pro zlepšení, musím ještě pořádně zamakat,“ začal rozhovor s pokorou. Rozený showman nikdy netrpěl nabubřelostí, ani z jeho rozhovoru to rozhodně není cítit. Naopak. A trému až do dnešních dnů neznal: „Trémou jsem nikdy netrpěl, ale poslední dny jsem byl nervózní jako pra..,“ začal ještě více odlehčovat rozhovor. „Neumím s tím moc pracovat!“ povzdechl si sympatický moderátor a dodal: „Těším se, až ta nervozita úplně opadne.

Zdroj: TV Nova


V rozhovoru prozradil i pár zajímavostí ze svého života, například, že se v televizi rozhodně sledovat nechce, ve studiu výsledek své práce většinou ale vidí, musí. A poslední dobou je silně sebekritický: „Zatím se mi na to nekouká dobře. Vím, že tam jsou ještě chybičky. Musíme na nich zapracovat,“ přiznává. Připomněl i svá prozatím nedokončená studia práv na právnické fakultě. „Přiznám se, že to dělám už deset let,“ šokoval. Cítí v sobě umělce čím dál víc a práva ho tolik nenaplňují, přesto by školu rád dokončil. 

Zdroj: oficiální zdroj


Prozatím válčí se vstáváním ve čtyři hodiny ráno, a tak mu moc volného času nezbývá, ale když už ho najde, stojí to za to! „Miluji adrenalin! A dělal jsem několik let karate.“ Málokdo ví, že se taky ucházel o účast v reality show Robinsonův ostrov. A jak vidí svoji budoucnost? „Láká mě zahrát si ve filmu, to bych si chtěl zkusit. Nebo co takhle mít svůj vlastní pořad?“ uvedl Karel a dodal, že by ho měl rád se svým největším životním parťákem - svou sestrou. 

Zdroj: Nikola Bílková


Co více charismatický Karel Kašák prozradil? Jak bojuje s novou životosprávou i jestli je zamilovaný. Ostatně nejen o tom už ve videu. 

A nezapomeňte ho sledovat ve Snídani s Novou nebo v Televizních zprávách, v obou případech moderuje Počasí.

Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NAHÝ MODERÁTOR POČASÍ na castingu Robinsonova ostrova! Karel Kašák zažil pořádný trapas

NOVÝ MODERÁTOR TV NOVA: Od pondělí se můžete těšit na tohoto sympaťáka!


HRAVĚ ZDRAVĚ: Ideální zábava na narozeninovou párty! Vyrobte s dětmi tuto jednoduchou hru


Novinky z NOVY