VIDEO: Ohně, rychlost a divoké honičky! Nová Auta slibují emoce i napětí! Na co se můžete těšit?

Aktualizováno 06.07.2017


Letošní filmové léto už má svého favorita. Nejen dětmi, ale i dospělými milovaný animovaný hrdina Blesk McQueen se vrací na plátna filmových kin. Ve třetím pokračování bude muset v závodech změřit síly s novějšími a vyspělejšími auty, než je on sám!

První filmová Auta vtrhla do kin před více než deseti lety. Přinesla příhody závodního auta Bleska McQueena, který se ztratí v poušti. Roku 2011 následovala Auta 2, kdy společnost Pixar slavila čtvrtstoletí své existence a ve filmu přidala na akci. Třetí díl slibuje velmi emotivní příběh. Tvůrci navíc tvrdí, že mají blíž k úvodnímu dílu série. Letošní hit úspěšné animované značky, Hledá se Dory, už překročil miliardu dolarů na celosvětových tržbách. Dokáží to Auta 3 překonat? Jaký úspěch přinese vrchol celé trilogie se dozvíte už 15. června.

Zdroj: Walt Disney Pictures

Legendární závoďák Blesk McQueen zničehonic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá talentovaná trenérka Cruz Ramirezová, která by sama chtěla prorazit, a vzpomínky na báječného Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve finále závodu o Zlatý píst všem dokázat, že nepatří do starého železa.
Zdroj: Walt Disney Pictures

Je lepší odejít, dokud jste na vrcholu, nebo zůstat a bojovat až do konce? To je hlavní motto nového filmu ze stáje společnosti Pixar!
 

První teaser trojky ukazuje temnou náladu, která vylekala nikoliv děti, ale hlavně rodiče. Ale není se čeho bát! Tvůrci uklidňují, že výsledná práce nebude příliš temná a strašidelná!
 

NEZAPOMEŇTE! Česká premiéra třetího dílu animovaných Aut proběhne už ve čtvrtek 15. června!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VYHRÁVEJTE s pořadem Co na to Češi! V každém díle na vás čeká půlroční předplatné Voyo

VELKÝ LETNÍ KONCERT KAPELY SLZA: Kdy a kde si je můžete ZADARMO poslechnout?


Novinky z NOVY