TO JE ÚLOVEK! Uniklo video, jak přisprostlá youtuberka uráží modelku! VIDEO

Aktualizováno 06.07.2017


Zhýčkaná a rozmazlená youtuberka se stará jen o sebe a svůj vzhled. Žije povrchně a jediné po čem touží, je sláva a úspěch. A to za jakkoliv cenu, proto jí nedělá problém urazit slovenskou missku, aby se zalíbila jednomu herci. Nakonec mu ukradla telefon! Co se přesně stalo?

Tohle vás dostane jako sněhuláka zastihlo 40 ve stínu. Příchod filmu Cuky Luky do Česko Slovenských kin rozbořil mnohá tabu a ledy neustále tají. Snímek vtipně a trefně poukazuje na současné dění ve světě povrchního showbyznysu. Ztvárnění dvou $lečen drsňaček a současně hlavních postav se ujaly herečky Petra Polnišová a Zuzana Šebová, které jsou slovenským divákům známé z vlastní show.


Zdroj: Nova.cz

Neúspěšná videoblogerka Cuky se snaží dělat cokoliv pro úspěch, nebojí se nadávat ani být dotěrná. Vede svůj vlastní videoblog, kde se snaží glosovat současnou situaci ze světa a hlavně její každodenní příhody. Její činy jsou spíše ke škodě, než k užitku. Tak či onak se neustále snaží rozvířit vody slovenského showbyznysu, neúspěšně.

Zdroj: Nova.cz

Nyní opět ukázala, jak moc touží po tom, aby se mohla hřát na výsluní slávy. To ovšem netušila, že v pozadí je kamera, která její chování natočila! Během pár desítek sekund stihla urazit bývalou modelku a potrápit slovenského herce. Taky se vám to celé zdá přitažené za vlasy? No bodejť by ne! Jedná se o další krátký skeč z Cuky Luky Filmu! Herečka není ve skutečnosti tak pokrytecká a materiální, jako její filmová a seriálová postava.


Zdroj: TV Nova

Cuky Luky Film běží momentálně v českých a slovenských kinech. Pokud jste milovnici situačního a sitcomového humoru nesmíte si ho nechat ujít!


NEPŘEHLÉDNĚTE
:
Objevilo se video, jak bývalá modelka obšťastnila bezdomovce! Podívejte se!

Nové příběhy Cuky Luky, díl 2.: Slečna drsňačka zachytila svůj neuvěřitelný trapas na mobilní telefon!


Novinky z NOVY