TAJEMNÉ ZÁKOUTÍ NOVY: Rey Koranteng ve stejném oblečení jako Bedřich Liška z Ulice? Proč ne!

Aktualizováno 02.07.2017


Nepřeberné množství šatů, halenek, košil i bot. Království pro nejednoho člověka, tak takhle to vypadá v novácké kostymérně. Obléknout všechny moderátory a reportéry není však nic jednoduchého, jak by se mohlo zdát. Pojďte se podívat!

Království, ve kterém se najdou nejrůznější nádherné šaty, halenky a další důležité věci pro krásný vzhled, je v televizi Nova opravdu obrovské. Vybrat jednotlivé outfity pro všechny moderátory není úplná hračka, jak se mylně zdá. A než se vybraný model dostane k moderátorům, předchází tomu dlouhá cesta.

Zdroj: TV Nova

Kostymérna na TV Nova skrývá mnoho pokladů

Nejdřív se musí, jak jinak, vyrazit na nákup. „Oblečení moderátorům nakupuji v běžné konfekci, v některých obchodech si je jen půjčuji, v jiných je rovnou nakoupím,“ popisuje vrchní kostymérka, kde pěkné kousky oblečení pro moderátory shání. Občas vyrazí na nákup s kostymérkami i samotní moderátoři, z časových důvodů je tomu však pomálu, není v tom ale problém, za roky práce mají kostymérky jednotlivé moderátory v oku, a pamatují si dokonce i míry jich všech!

Zdroj: TV Nova

Petra Svoboda se nebojí říct si o nové kousky

Pak se pečlivě zkouší, ladí kombinace, doupravuje, šije a nakonec s úsměvem nosí. A v momentě, kdy se určitý kousek okouká nebo už prostě nesedí, tak se jednoduše vyřadí. Ale tím jeho cesta ještě nekončí! Vyloučené oblečení putuje do velkého skladu, do kterého mají přístup i tvůrci seriálů a pořadů a dle potřeb ho mohou využívat. A tak se může klidně stát, že šaty Lucie Borhyové či kostým Reye Korantenga, jednou obléknou oblíbené seriálové postavy třeba z Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 i jiných seriálů

Zdroj: TV Nova


Díky čtrnáctidennímu rozestupu, který kostymérky dodržují, mají oblíbení hlasatelé zpráv pokaždé jiné oblečení. A může se stát, že by samotní moderátoři poručili, co na obrazovkách chtějí nosit? Nejen to už zjistíte v reportáži.

 
Zdroj: TV Nova

 

Nepřehlédněte:
NOVÝ MODERÁTOR TV NOVA: Od pondělí se můžete těšit na tohoto sympaťáka!

VIDEO: To je proměna! Podívejte se, jak se z nevýrazné boubelky z Ulice stane sexy šťabajzna!
 

Utajené ZÁKULISÍ Ulice: Vítejte v kostymérně! Odkud se vše bere? Provede vás Adriana

Exkluzivní pohled do seriálové kantýny: Na tomhle si pochutnává Darek nebo Tien


Zákulisí: Jak vzniká pořad? ODTAJNĚNO! Tohle v TV nikdy neuvidíte!
 


Novinky z NOVY