ZE STÁŽE NA TELEVIZNÍ OBRAZOVKU! Jak na to?

Aktualizováno 02.07.2017


Jsou mladé, krásné a talentované a na Nově si plní svůj velký sen. Tady jsou příběhy několika reportérek, které se vypracovaly až na televizní obrazovky. Jak vzpomínají na první živé vstupy a kdo jim fandí?

Pracovat na Nově je snem mnoha mladých lidí, kteří touží uplatnit se v médiích a přiřadit se k týmu opravdových profesionálů. Než se to člověku povede, chce to hodně píle a pokory, protože naučit se orientovat v mediálních obsazích a správně vystupovat na obrazovce, trvá dlouhé měsíce, ne-li roky!

Eliška Zvolánková prozradila, že její začátky na Nově byly opravdu těžké. A dnes? Ze stážistky se stala reportérkou domácího zpravodajství. Postupně se vypracovala až k postu moderátorky ranních Televizních novin.

Zdroj: TV Nova


Krásná Veronika Petruchová z magazínu Prásk! zase řekla: „Pro mě je to hodně obohacující, protože každý den dělám něco jiného, potkávám nové lidi. Natáčíme hodně s hvězdami, takže i to je obohacující. Momentálně mám i rubriky o hubnutí, což mě zase inspiruje v mém osobním životě, takže je to fajn.“

Zdroj: TV Nova

Reportérka pořadu Volejte Novu Lucie Králová informuje diváky nejen o tom, jaké změny se na Nově dějí, ale také o jednotlivých seriálech a pořadech, které TV Nova vysílá. Ze stážistky se stala průvodkyní po zákulisí pořadů.

Zdroj: TV Nova

Tyto úspěšné dámy můžete vidět jak v reportáži, ve které vám poví víc, tak na obrazovkách televize Nova.

A nejen ony patří mezi ty, které z praxe přesedlaly rovnou do pracovního poměru. V týmu televize Nova je mnohem více zaměstnanců s touto zkušeností. Další příběhy vám přineseme zase příště. A POKUD MÁTE ZÁJEM O STÁŽ I PRÁCI NA NOVĚ, PODÍVEJTE SE SEM.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

TAJEMNÉ ZÁKOUTÍ NOVY: Rey Koranteng ve stejném oblečení jako Bedřich Liška z Ulice? Proč ne!

Zákulisí: Jak vzniká pořad? ODTAJNĚNO! Tohle v TV nikdy neuvidíte!

Zákulisí: Grafika ve zpravodajství televizi Nova

HVĚZDNÁ INSPEKCE: Co si dopřávají hvězdy Novy k obědu a čím hřeší?


Novinky z NOVY