Velkolepý koncert Ewy Farné se Snídani s Novou. To musíte vidět

Aktualizováno 01.07.2017

Letní koncerty snídaně s novou - Ewa Farna
Zdroj: TN.cz

Velkolepý koncert Snídaně s Novou se zmrzlinou Prima proběhne v romantických kulisách Lužických hor, ale hlavně s Ewou Farnou. Jedinečný projekt můžete kromě TV Nova sledovat online i na portálech Nova Plus, Nova.cz a TN.cz.

Televize Nova ve spolupráci s výrobcem Prima zmrzliny připravila pro všechny diváky hudební koncert v Děčíně, kde vystoupí Ewa Farna. A kdo nemohl přijít naživo, může ho alespoň sledovat online. Začátek letního koncertu Snídaně s Novou se zmrzlinou Prima už 7. 6. 2017 v Děčíně na Smetanově nábřeží od 5:55.

Zdroj: Nova.cz

A na co dalšího se můžete těšit? Po celou dobu vás z místa budou provázet moderátoři Snídaně s Novou Petr Říbal a Aleš Lehký, mezi publikem se budou pohybovat moderátoři Ema Klementová a Lukáš Maule. Severočeské město slibuje krásné zázemí přímo pod kulturní památkou, Zámkem Děčín, na pravém břehu řeky Labe. Kdo zváží cestu, může se těšit na oblíbenou turistickou lokaci a na město, kterému se také přezdívá „město mezi lesy,“ a to kvůli okolní flóře Národního parku České Švýcarsko. Zajištěné je i parkování. Během koncertu bude probíhat soutěž o zájezd pro dvě osoby na Kanárské ostrovy v hodnotě 40 tisíc korun, který zajistí TV Nova. Akce platí pouze pro ty, kteří dorazí do 6:30. Na Herní řád soutěže se podívejte ZDE!


Diváci mohou také soutěžit o exkurzi do televize Nova
! Stačí, když vyrobíte transparent a příjdete s ním podpořit Ewu Farnou během koncertu. Následně bude vybrát ten nejlepší a jeho tvůrci se budou těšit na výlet do barrandovských prostorů TV Nova.

Zdroj: Nova.cz

Hvězdou děčínského koncertu je česko-polská zpěvačka Ewa Farna. Mladá a talentovaná zpěvačka se stala objevem roku 2006, když nahrála svůj debutní singl Měls mě vůbec rád. Od té doby její kariéra stoupala vzhůru. Za Ewiným prosazením do showbyzbysu stojí její producent Lešek Wronka, který ji objevil a dostal mezi hvězdy. Byla na turné s Lucii Bílou a vystoupila jako předskokana No Name. Vyhrála také ocenění Nejlepší album v Polsku. Má za sebou více než 100 televizních vystoupení, odehrála přes 500 koncertů a absolvovala 4 samostatná turné.
 

ROZHODNĚ JE SE NA CO TĚŠIT! KONCERT MŮŽETE ONLINE SLEDOVAT ZDE


NEPŘEHLÉDNĚTE:
FOTO: Ewa Farna se stala tváří sportovní značky a neskutečně zhubla! Nožky má jako párátka

FOTO: Ewa Farna ukázala prsa v sexy kostýmku! Zpěvačky výstřih neuhlídal ani její přítel


Novinky z NOVY