DRSNÉ ODHALENÍ: Matka divoké Dody se nebála promluvit! 

Aktualizováno 01.07.2017


Alžběta (29), které ve vězení neřeknou jinak než "Doda", bojuje s tajemstvím, které si dosud nechávala jen pro sebe. To ale netušila, co o ní je schopná říct její matka.

Přehrát poslední díl

Doda sedí ve vězení podruhé. Poprvé to bylo za brutální ublížení na zdraví, kdy v obchodě napadla pracovnici ochranky tak, že jí zlámala žebra, nadvakrát čelist a způsobila i řezná poranění. Za rvačku šla natvrdo sedět, protože v té době měla podmínku za padělání bankovek. Druhý trest si odpykává za to, že ukradla důvěřivému důchodci čtvrt milionu. Chtěl ji totiž půjčit deset tisíc korun, které žena nutně potřebovala a ukázal jí tak, kde má schované své úspory.

Zdroj: TV Nova

Z TOHO MRAZÍ: Třetí den už se nedá zvládnout! Takhle vypadá nejhorší trest ve vězení. VIDEO

Doda má tři děti (3, 7 a 9 let), které jsou momentálně v pěstounské péči u její tchýně v Ostravě! Ptáte se, proč se o ně nestará její vlastní máma? Pak si pusťte video, ve kterém uslyšíte telefonát s Alžbětinou matkou! Co všechno reportérce TV Nova o dceři řekla? Toto je hodně silná káva! Rodina totiž, zda se, Dodu úplně zavrhla...

Zdroj: TV Nova

Její matka dodržela své slovo a dceru skutečně ani jednou nekontaktovala. Když byla ve vězení poprvé, tak jí psala a chodila za ní na návštěvu, pak řekla, že pokud se tam ještě jednou vrátí, tak s dcerou končí!

Co Alžbětiné matce kromě toho, co dcera provedla tak vadí? Její odpověď vás hodně překvapí!

"S Alžbětou nemám momentálně žádný vztah," říká matka Dody. "Jak seděla poprvé, jak byla zavřená tady v Opavě, jezdila jsem za ní a starala se o ní. A když ji potom propustili, připravili jsme ji oslavu, všichni jsme na ni čekali, těšili se na ni a ona vůbec nepřišla! A ani mi nedala vědět, že po propuštění nepřijede."

A proč nepřijela? "Její partner jí dal vybrat: Buď tvoje máma nebo já. A ona si vybrala. Takže když ji teď zavřeli znovu, nepomáhám ji. Ať se o ni stará on! A věděla o tom. Řekla jsem ji, že ji pomáhat nebudu, když ji znovu zavřou."


Ale to není vše, poslechněte si hodně smutný telefonát!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

DĚSIVÉ VZPOMÍNKY NA VĚZENÍ: Byla to pro mě SMRT a slyšela jsem strašné věci! Zapomene někdy?

VIDEO: Ani dokonalá skrýš nepomohla! Co se našlo při kontrole v jedné z vězeňských cel?


Novinky z NOVY