CELÝ DÍL HOLEK POD ZÁMKEM: Toto jsou další příběhy trestankyň

Aktualizováno 01.07.2017

Holky po zámkem - eye 4.díl
Zdroj: TV Nova

Další díl, další drsné příběhy, ze kterých běhá mráz po zádech! Dokument Holky pod zámkem odkrývá osudy trestankyň, které natáčecí štáb, sledoval celých osm měsíců. Podívejte se zdarma na čtvrtý díl!

Přehrát poslední díl

Před posledním nástupem trestu žila Indi na ulici a brala drogy. Pak se seznámila s Ernestem, který je mnohem starší (asi o 30 let) než ona – bere ho jako „otce“ a vehementně popírá, že by spolu něco měli.

Zdroj: TV Nova

On bydlí v domečku v zahrádkářské kolonii (K. Vary) – tam se také potkali. Ernest nejdříve Indi nemohl „rozdýchat“, teď už jsou ale v pohodě, jak říká starší muž. V době, kdy byla u Ernesta, se za ní občas stahovali feťáci, kteří Ernesta dokonce několikrát vykradli! O tom, že je jeho parnerka ve vězení, se Ernest dozvěděl ze zpráv – policie ji zatkla na ulici, protože nenastoupila k výkonu trestu!

Věříte Indi, že s Ernestem nic nemá? HLASUJTE v anketě dole!

Zdroj: TV Nova

Bude mít Ernest s neposlušnou ženou trpělivost, nebo ji ponechá vlastnímu osudu?

Ve čtvrtém díle mohli diváci vidět první setkání Michaely a jejího bývalého přítele Romana po výkonu trestu. Jak se žena, která tvrdí, že byla odsouzená za něco, co udělal její partner, zachovala? Co mu řekla, když seděli u jednoho stolu? Míša nechala natáčecí štáb nahlédnout do své duše. Zachovali byste se stejně?

Zdroj: TV Nova

DĚSIVÉ VZPOMÍNKY NA VĚZENÍ: Byla to pro mě SMRT a slyšela jsem strašné věci! Zapomene někdy?

Krásná Marie vypráví svůj příběh: jak se do vězení dostala a jaké to pro ni bylo spát v jedné cele s vražedkyněmi? I z její zpovědi jímá člověka hrůza...

Zdroj: TV Nova

Co ještě čtvrtý díl odhalil? Podívat se na něj můžete na portálu Nova PLUS!

NEPŘEHLÉDNĚTE

Z TOHO MRAZÍ: Třetí den už se nedá zvládnout! Takhle vypadá nejhorší trest ve vězení. VIDEO

PROČ SE CHCE ZABÍT? Na psychické problémy jí zadělal zvrhlý otec! Kamarádka Margity z Holek pod zámkem poprvé otevřeně


Novinky z NOVY