Objevilo se video, jak bývalá modelka obšťastnila bezdomovce! Podívejte se!

Aktualizováno 29.06.2017


Dvě rozmazlené a povrchní Sloveny se nikdy nestaraly o jiné, jenom o sebe. O svůj vzhled, oblečení, líčení, solárko. Nebo tomu tak není? Tohle byste od lakomých holek nečekali!

Držte si zubní protézy, protože tuhle lavinu nemáte šanci zastavit. Příchod filmu Cuky Luky do kin rozvířil prach na půdě československého showbyznysu. Snímek vtipně a trefně poukazuje na současné dění ve světě povrchního showbyznysu. Ztvárnění dvou hlavních postav se ujaly herečky Petra Polnišová a Zuzana Šebová, které jsou slovenským divákům známé z vlastní show, díky níž právě vznikl celý námět na Cuky Luky Film.

Zdroj: Nova.cz

Dnes žijeme v době, kdy se filantropie dostává do popředí. A na světě se pohybuje tisíce lidumilů, kteří jsou ochotní se pro druhé rozdat. To by ovšem nikdo nečekal od dvou sobeckých slečen drsňaček ze Slovenska. Ovšem se zdá, že se skutečně obě nadchnuly pro charitu. Videoblogerka Cuky se ujala iniciativy a rozhodla, že se stane mecenáškou/mesiáškou a pomůže potřebným. Luky všechno zdokumentovala.

Zdroj: Nova.cz

Také vám na tom něco nesedí? Je doopravdy nezištná Cuky nesobecká, nebo to všechno dělá pro svůj fejm? A taky čím obdarovaly bezdomovce? Digitálním diskem o hubnutí a parfémem? To je snad jenom další PRANK! Když se ovšem podíváte na video blíže, zjistíte, že se jedná o krátký skeč z Cuky Luky filmu! Podívejte se na na 3. díl nových příběhů Cuky, Luky.

Zdroj: Nova.cz

Cuky Luky Film běží momentálně v českých a slovenských kinech. Pokud jste milovnici situačního a sitcomového humoru nesmíte si ho nechat ujít!


NEPŘEHLÉDNĚTE
:

Nové příběhy Cuky Luky, díl 2.: Slečna drsňačka zachytila svůj neuvěřitelný trapas na mobilní telefon!

NOVÉ PŘÍBĚHY CUKY LUKY 1: Co udělají dvě holky, když je honí policajti? Drsňačky se nemazlí!


Novinky z NOVY