DĚSIVÉ VZPOMÍNKY NA VĚZENÍ: Byla to pro mě SMRT!

Aktualizováno 26.06.2017


Příběh Michaely z unikátního dokumentu Holky pod zámkem patří rozhodně k těm nejdrsnějším. Po celých osmi měsících je žena, která tvrdí, že na sebe vzala vinu za svého partnera, z vězení venku! Jak se jí dnes daří? A jak na pobyt ve vězení vzpomíná?

Přehrát poslední díl

Vztek, lítost, křivda, snad tak by se daly popsat pocity, které Michaela za mřížemi první týdny prožívala! „Já jsem tomu všemu uvěřila až tady, asi dva měsíce po výkonu trestu, že se to fakt děje, že tady budu muset zůstat,“ vzpomíná na drsné chvíle Míša.

Zdroj: Nova.cz

Dvakrát se vydala z vězení k soudu, aby za podmínečné propuštění bojovala . To jí napodruhé konečně vyšlo. Vyzvedl si ji syn Michael, který se v době kdy byla jeho máma zavřená, o všechno staral.
 

„Bála sem se, že mě nepustí, protože představa, že se tam vrátím, byla dost hrozná. Fakt sem se hodně bála. Samozřejmě tam čekal Míša. Většina holek si myslela, že mě nepustí, takže ani já sem se s nikým neloučila,“ říká.

Zdroj: TV Nova

Míša je po dlouhých měsících konečně doma a samozřejmě bilancuje. „Člověk hlavně žije v představě, že je nevinej, že se mu nemůže nic stát. A to je asi ta největší chyba, co sem udělala i já.“
Zdroj: TV Nova

Jak se Míše daří dnes, když už má, dá se říct, celou noční můru za sebou?

Podívejte se na její upřímnou zpověď, už z pohodlí domova!

Zdroj: TV Nova

Osudová chyba, která Míšu stála několik měsíců života a donutila ji přehodnotit priority, je, dá se říct, definitivně za ní! Vy ale můžete už příští středu sledovat další příběhy Holek pod zámkem. Ty startují vždy ve 21:35 na Nově!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

POPRVÉ V ŽIVÉM PŘENOSU: Michaela odkryla drsné praktiky dozorců a promluvila o sexu za mřížemi

PROČ SE CHCE ZABÍT? Na psychické problémy jí zadělal zvrhlý otec! Kamarádka Margity z Holek pod zámkem poprvé otevřeně


Novinky z NOVY