SOUTĚŽ: Kdo vyhrál podepsanou knihu ´Když to tam není, tak to tam nehledej´? Tady jsou výherci!

Aktualizováno 31.08.2017

Když to tam není, tak to tam nehledej - 1
Zdroj: TV Nova

Léto už je za dveřmi a k teplému počasí patří samozřejmě i skvělé čtení. A tato knížka se vám bude během letních dnů jistě hodit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, mít trochu štěstí a kniha je vaše!

Není nad to se pořádně zasmát! A co takhle se zasmát na lehátku s drinkem v ruce a se skvělou knihou? Přesně tu zábavu vám jistě splní autobiografická kniha od Ivany Chřibkové, která deset let pracovala jako šéfredaktorka na Nově. Poté se ale rozhodla, že půjde jinou cestou - tou spisovatelskou. 

A co kniha slibuje? Jedná se o společenský román. Krátké kapitoly rychle posouvají děj, jsou plné obyčejných příběhů s neobyčejnou dávkou sebeironie a humoru. Kniha "Když to tam není, tak to tam nehledej" je volným pokračováním autorčiny prvotiny, kterou pozitivně hodnotili nejen čtenáři, ale ocenila ji také kritika.

Zdroj: TV Nova

Jaká byla soutěžní otázka? Jak se jmenovala první knížka, kterou autorka vydala v roce 2015? Správná odpověď byla Suchý hadr na dně mořském.


Vylosovaní výherci jsou:
Ludmila Janečková, Chvalčov
Jan Merta, Bohutín
Anna Dostálová, Most
Martin Hlavica, Vlachovice


Všem gratulujeme!


Zdroj: TV Nova


Celý Herní řád soutěže naleznete ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

UNIKÁTNÍ ŠANCE! Podepsal se na vás život? Potřebujete restart? Přihlaste se do pořadu O 10 LET MLADŠÍ a změňte svůj osud

VYHRÁVEJTE s pořadem Co na to Češi! V každém díle na vás čeká půlroční předplatné Voyo


Novinky z NOVY