BUĎTE NOVÁ! Změňte vlasy, oblečení i líčení v rukou profíků hned teď!

Aktualizováno 25.06.2017

Proměny se Snídaní s Novou
Zdroj: Nova.cz

Dejte průchod vašemu půvabu naplno. Přestaňte jen uvažovat o tom, jak se změníte. Udělejte to hned! Zkušení profesionálové vám vytvoří účes, kterým ohromíte sebe i okolí, bude moderní, snadno udržovatelný, prostě perfektní! Také vám poradí, jak se líčit, aby váš půvab vynikl na maximum. To samé platí i pro oblečení, možná jste netušili, že zrovna tohle vám tak sekne! Užijete si krásný "holčičí" den. Vyhrát je tak snadné, zkuste se.

Čtyři z vás už kompletní Proměnu se Snídaní s Novou podstoupili a nemohou si ji vynachválit. Jen září! Přesvědčte se o tom, podívejte se ve videu na každou změnu image.

 

Bála se podívat do zrcadla, teď se nemůžu vynadívat! Podívejte se na PROMĚNU šťastné Silvie:

Zdroj: TV Nova

 

Přeji to každé ženě! Je v úžasu ze své senzační PROMĚNY divačka Gabriela. Podívejte se na ni:

Zdroj: Nova.cz

 

WOW! Z divačky Jaroslavy je jiný člověk! Podívejte se na její PARÁDNÍ PROMĚNU:

Zdroj: TV Nova

 

TO JE PROMĚNA! Divačka Jana jen září! Podívejte se na její kompletní změnu vzhledu:

Zdroj: TV Nova

 

Nyní hledáme právě vás! Pátou a finálovou dámu, které s radostí vykouzlíme úsměv ve tváři. Nebojte se ničeho, je to tak snadné! Využijte poslední šance!

Zašlete nám váš ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH, proč právě vy byste chtěli změnit svůj vzhled a život. Připojte fotku nebo video! Příspěvky zasílejte do 26. 5. 2017 na e-mail: snidanepromeny@nova.cz, do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Proměna“. V textu zprávy kromě výše zmíněného (příběh, video) uveďte i svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Více se dozvíte zde.

 

TĚŠÍME SE PRÁVĚ NA VÁS!

 

 


Novinky z NOVY