Jak žije Michaela z Holek pod zámkem na svobodě? ZPOVĚĎ

Aktualizováno 24.06.2017


Michaela strávila ve vězení osm měsíců. Neodpykávala si svůj trest, ale trest svého partnera. Jak žije pár měsíců po propuštění na svobodu? Natáčecí štáb pustila k sobě domů!

Přehrát poslední díl

 

„On mi řekl, že měl pivo, a já sem si přesedla!“ Takhle málo stačilo, aby šla Míša za mříže! Vysokoškolačka a majitelka několika e-shopů Michaela si ve vězeňském zařízení ve Velkých Přílepech měla odpykat celých patnáct měsíců za svého partnera. Ten řídil její firemní auto a na přechodu srazil chodce, který později v nemocnici zemřel.

Zdroj: TV Nova


Ve vězení to Michaela zpočátku snášela velmi těžce, nejen kvůli tomu, že cítila velkou křivdu, ale chyběl jí také její syn Michael, domov a obyčejné věci, na které byla zvyklá. Pak ale svitla naděje na dřívější odchod. V prvním stání u soudu bylo podmínečné propuštění zamítnuto. Napodruhé už to ale vyšlo, a tak už je Michaela doma. Jak se jí dnes daří?

Zdroj: TV Nova


Slabý to porazí, silný to posílí. Já si myslím, že u mě je to ta druhá možnost. Už tolik nepracuji, protože můj syn už ve firmě, kterou převzal, normálně zůstal, říká Míša. Ve volném čase maluje obrazy, chodí víc ven, třeba do města, protože dřív si toho tolik nevážila.

Zdroj: TV Nova


Jenže na vesnici, kde Míša žije a která je kousek od Brna, se zná doslova každý s každým. Jak snáší strach, že ji lidé odsoudí? Důležité pro ni je, že jsou s přítelem opět spolu. Jen opravdu silná žena dokáže muži něco takového odpustit!

Zdroj: TV Nova


Podívejte se na upřímnou zpověď ženy, se kterou si osud, nepěkně pohrál.

Michaela bude zítra spolu se svým synem v živém vysílání. Sledujte je a posílejte své dotazy od 13:00 na Facebooku TV Nova (oficiální).

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Z TOHO MRAZÍ: Třetí den už se nedá zvládnout! Takhle vypadá nejhorší trest ve vězení. VIDEO

VIDEO: Ani dokonalá skrýš nepomohla! Co se našlo při kontrole v jedné z vězeňských cel?


Novinky z NOVY