UNIKÁTNÍ ŠANCE! Věnujete veškerý svůj čas ostatním a na péči o sebe vám nezbývá žádný? Přihlaste se do pořadu O 10 LET MLADŠÍ a změňte to

Aktualizováno 31.08.2017

O 10 let mladší
Zdroj: Nova.cz

Nespokojenost je běžná lidská vlastnost a málokdo z nás na sobě nenajde nic, co by chtěl změnit. A co změna, která vám změní život? Naberte odvahu a přihlaste se do nového pořadu O 10 let mladší. A to rovnou po dvojicích.

Zanedbáváte se? Nemáte na sebe čas? Máte nízké sebevědomí kvůli vadám na vaší kráse? Stydíte se za svůj vzhled? Nevíte, co s tím? Kvůli vzhledu a různým kosmetickým a genetickým nedokonalostem se už více nebudete muset trápit. Ztracené sebevědomí vám pomůže navrátit televize Nova v show O 10 roků mladší.

Cítíte se staře, unaveně a vyčerpaně? Ničí vás stres, starost o druhé a hromada zodpovědností? Potřebujete životní restart? Tým špičkových českých specialistů - od vizážistů, kadeřníků, zubařů, dermatologů až po plastické chirurgy je připravený vám pomoct na cestě k životní přeměně.

Pokud máte chuť vrátit se v čase a omládnout o deset let, neváhejte a přihlaste se! Hledáme právě vás. Vezměte si sebou vašeho partnera či partnerku, sourozence nebo kamarádku. Vydejte se na cestu dokonalé životní proměny. Televize NOVA hledá dvojice, které chtějí změnit svůj život. Je to velmi jednoduché, stačí vyplnit formulář.

 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Zemřela žena, bez které by slavná Angelika neexistovala!

Bála se podívat do zrcadla, teď se nemůžu vynadívat! Podívejte se ve VIDEU NA PROMĚNU šťastné Silvie


Novinky z NOVY