Nové příběhy Cuky Luky, díl 2.: Slečna drsňačka zachytila svůj neuvěřitelný trapas na mobilní telefon!

Aktualizováno 30.06.2017


Držte si příčesky, protože rozjetý vlak už nezastavíte. S příchodem filmu Cuky Luky do kin se strhla lavina. Dvě zhýčkané a rozmazlené Slovenky, které se zajímají jen o svůj vzhled a fejm, vlétly do showbyznysu. Povrchnost Cuky způsobila pořádný trapas, který zachytila na mobil. To je neskutečné!

Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Petra Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc přece jen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky?

Zdroj: Nova.cz

Holky se našly v jedné z nejmladších generací. Digitální domorodci, což znamená život online a ve vysokém tempu: okamžité sdílení myšlenek a poznatků na různá témata, pomocí různých médií a produktů. Nejsou omezeny na domácí počítače, internet mají všude s sebou, například v mobilních telefonech.

Zdroj: Nova.cz

Nedávno se objevilo video od Cuky, která svému zástupu fanoušků natáčí na mobil model šatů, který si zkoušela v obchodním domě. Došlo ale na trapas, kdy Cuky nemohla šaty díky své korpulentnější postavě sundat. Proč nepřestala natáčet, z toho zůstává rozum stát. Když se ovšem podíváte na video blíže, zjistíte, že se jedná o krátký skeč z Cuky Luky filmu!

Zdroj: Nova.cz

Cuky Luky Film běží momentálně v českých a slovenských kinech. Pokud jste milovnici situačního a sitcomového humoru nesmíte si ho nechat ujít!


NEPŘEHLÉDNĚTE
:
FOTO: Michael J. Fox z Návratu do budoucnosti: Navzdory vážně nemoci vypadá po 30 letech skvěle!

NOVÉ PŘÍBĚHY CUKY LUKY 1: Co udělají dvě holky, když je honí policajti? Drsňačky se nemazlí!


Novinky z NOVY