Bála se podívat do zrcadla, teď se nemůžu vynadívat! Podívejte se ve VIDEU NA PROMĚNU šťastné Silvie

Aktualizováno 23.06.2017


„Během jednoho dne se z něho stalo dítě. Znovu jsme ho učili jíst, mluvit, psát,“ vypráví svůj příběh divačka Silvie. Před osmi lety postihla jejího bratra těžká mozková mrtvice, a vše se začalo točit kolem něj. Díky Proměně si užila den věnovaný jen jí, a je znovu tou, kterou zase chtěla být!

 „Natálce, mé dceři, byli v té době dva roky a on byl na stejné úrovni jako ona. Učili jsme je společně, jakoby jsme najednou měli dvě děti,“ vypráví smutně Silvie hořkou životní zkušenost. Nejkrásnější období mateřské dovolené, které v té době prožívala, totiž vystřídalo ježdění po nemocnicích, rehabilitacích a sanatoriích.Tento zlom v životě čtyřicetileté Silvie nastal v momentě, kdy jejího bratra postihla těžká mozková mrtvice ve 36 letech, a vše se začalo točit kolem něj. Už osm let s ní bojuje společně s celou rodinou. Když už se zdálo, že se vše obrací k lepšímu, rodinu postihla další rána, to už Silvie nevydržela a psychicky se zhroutila. Zatímco byl manžel na misi v Afghánistánu, její tatínek náhle zemřel na rakovinu. Ze dna ji zvedal manžel Pavel, který misi ukončil, i když to nebylo lehké ani pro něj, a znovu učil svou ženu radovat se ze života.

Proměnou,na kterou se můžete podívat VE VIDEU, chce Silvie uzavřít špatné věci a začít znovu žít pro sebe a svou rodinu.
 

♦ SOUTĚŽTE O PROMĚNU VZHLEDU I VY ZDE!♦ 


 


Novinky z NOVY