NOVÉ PŘÍBĚHY CUKY LUKY 1: Co udělají dvě holky, když je honí policajti? Drsňačky se nemazlí!

Aktualizováno 22.06.2017


Držte si klobouky, protože zábava právě začíná! Dvě zhýčkané a rozmazlené Slovenky, které se starají jen o sebe a svůj vzhled. Žijí povrchně a zajímá je jenom materiální svět. Slovenský fenomén Cuky a Luky opanoval nejen česká kina, ale i internet. Co se stane, když dvě slovenské aktérky z televizních skečů ujíždí před strážci zákona?

Snímek vtipně a trefně poukazuje na současné dění ve světě povrchního showbyznysu. Ztvárnění dvou $lečen drsňaček a současně hlavních postav se ujaly herečky Petra PolnišováZuzana Šebová, které jsou slovenským divákům známé z vlastní show, díky níž právě vznikl celý námět na Cuky Luky Film. Titulní postavy pocházejí ze slovenského cyklu Kredenc, který se roku 2014 zrodil v televizi Markíza.  Ve filmovém prologu se však teprve seznamují.


Lidová Cuky (Petra Polnišová) se zkouší proslavit videoblogy ze sféry VIP. Pěstěná Luky (Zuzana Šebová) se naopak na výsluní potřebuje udržet. A když se octne v úzkých, veřejně se zaváže, že z oplácané fanynky celebrit vycvičí finalistku volby královny krásy.
 

Zdroj: TV Nova


Parádní jízda. Jak film, tak jejich seriál, jsou plné dvojsmyslů a příjemného nekonvenčního humoru. Je to obrovská sprcha hlášek a narážek z úst obou hlavních hereček. Jsou falešné a tváří se, že všemu rozumí. Žijí povrchně a zajímá je pouze materiální svět, cestování, oblečení, líčení, solárko. Za každou cenu musí být cool a in a mít co nejnovější trendy. Jen ať ty druhé závidí! A hlavně – dokonalý vzhled musí vést k tomu pravému, bohatému a zajištěnému muži, co se o ně jednou postará a přivede je do ještě lákavějšího a blyštivějšího světa.
 

Zdroj: Nova.cz

 


Tak proč potřebují obě aktérky ujíždět před policisty? Z toho zůstává rozum stát. Situace, ale nemusí být vždycky tak vážná, jak se na první pohled může zdát. Jak jinak vysvětlit, že na sedadle policejního vozu sedí slovenský režisér a herec Daniel Dangl? Je to tím, že vtipné video neobsahuje autentické záběry, ale jde o krátký skeč z Cuky Luky Filmu. Jak vtipná situace může nastat přitom, když zaspí řidič vozidla a následuje honička s policajním vozidlem? O tom se můžete přesvědčit!


Zdroj: Nova.cz


Cuky Luky Film běží momentálně v českých a slovenských kinech. Pokud jste milovnici situačního a sitcomového humoru nesmíte si ho nechat ujít!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRSNÁ PROMĚNA: Ve vězení se z nich stávají lesby. Jak to mají se sexem, když je propustí? Trestankyně promluvily

CUKY LUKY FILM: Jak se do ztřeštěné komedie dostala Slavice Lucie Bílá? To byste nečekali!


Novinky z NOVY