ROZHOVOR: Život bez Lunetiku si nedokázal představit. Kdy přišel zásadní zlom?

Aktualizováno 19.06.2017


Moderátor Aleš lehký kdysi moderoval Eso? Ty doby už jsou dávno pryč a dnes ho můžete vídat ve Snídani s Novou. Přitom ho nikdy ani nenapadlo že by ho moderování mohlo živit. Kdy tedy u Aleše přišel ten zlom?

Pendluje mezi Prahou a Litvínovem, o víkendech tráví čas na koncertech po celé České republice, i tak si ale najde čas na svoji milovanou rodinu. V týdnu například vytáhl na výlet manželku Janu.

Zdroj: TV Nova


Dnes ho můžete pravidelně potkávat na obrazovkách televize Nova coby moderátora Snídaně s Novou. Přitom ještě před lety si ale Aleš nedokázal představit, že by se živil něčím jiným než zpíváním. Žil totiž jen a pouze svojí kapelou Lunetic.

 

Zdroj: TV Nova

Kluci se po letecch vrátili zpět na pódia

 

Momentálně ho teď můžete vídat každé úterý po boku Ivety Kořínkové, se kterou tvoří nerozlučnou dvojku i v soukromí. Své práci je schopný obětovat opravdu vše. Aleš je totiž pro každou "špatnost", a tak když ve Snídani hledají dobrovolníka, je jasné, kdo se přihlásí. Například, když je potřeba v přímém přenosu někoho potetovat. Aleš neváhal ani chvíli. Motiv zvolil velmi netradiční. Nechal si na ruku vytetovat svojí manželku, kterou ale nakreslil jeho malý syn.

 

Zdroj: TV Nova

Aleš se jen tak ničeho nezalekne

 

Aby toho Aleš neměl málo, o víkendech obráží kluby se svojí legendární kapelou Lunetic. Jaký byl návrat na pódia zjistíte v reportáži.

 

ČTĚTE TAKÉ:

POTVRZENO: Na koncertu Tvojí tváře vás okouzlí Martin Dejdar, mladičká zpěvačka a charismatický herec!

Vyhrajte balíčky s luxusní dětskou kosmetikou. Stačí jedna odpověď a mohou být vaše
 


Novinky z NOVY