CUKY LUKY FILM: Jak se do ztřeštěné komedie dostala Slavice Lucie Bílá? To byste nečekali!

Aktualizováno 19.06.2017


Ve středu večer se na pražském Andělu uskutečnila předpremiéra filmu s názvem Cuky Luky Film, který má pod taktovkou známý český režisér Karel Janák. Která slavná česká hvězda si ve filmu zahrála?

Snímek vtipně a trefně poukazuje na současné dění ve světě povrchního showbyznysu. Ztvárnění dvou hlavních postav se ujaly herečky Petra Polnišová a Zuzana Šebová, které jsou slovenským divákům známé z vlastní show, díky níž právě vznikl celý námět na Cuky Luky Film.

Zdroj: TV Nova

„My na Slovensku děláme takovou relaci, jmenuje se Kredenc, součástí té je dvojice Cuky a Luky, dvě děvčata výstředního charakteru, které komentují dění na Slovensku. To byl úspěšný formát, a tak se Dano Dangl rozhodl, že z toho udělá film,“ říká Petra Polnišová.

Zdroj: TV Nova

Bývalá Miss Slovensko 2004 Luky (Zuzana Šebová)  v mnohém připomíná současné celebritky, které se i po uplynutí svých pěti minut slávy drží v záři reflektorů. Jejím protějškem je Cuky (Petra Polnišová), neúspěšná blogerka závislá na „lajcích” a fanoušcích. Povrchní showbyznys odsuzuje, ale zároveň udělá cokoliv, aby se alespoň na chvíli stala jeho součástí.

Zdroj: TV Nova

„V našem filmu účinkuje Lucka Bílá, která mi volala a říkala, že Cuky Luky miluje a měla chuť si s námi zahrát,“ říká  nadšeně.

Zdroj: Profimedia / facebook

Slovensko-český Cuky Luky Film právě přichází do kin a kamery TV Nova byly u toho! Jak to na předpremiéře vypadalo a co herci prozradili? To se dozvíte v následující reportáži.

ČTĚTE TAKÉ:

TO JE CHLAP! Charizmatický svůdce a bystrý detektiv Simon Baker už pět let nikde nehrál. Tušili jste proč?


POZNALI BYSTE JI? Takhle se za 30 let změnila hvězda Hříšného tance! Legendární Baby táhne na šedesát

 


Novinky z NOVY