ODHALENÍ: Odsouzený vrah Kajínek míří na svobodu. Ve vězení se z něj stal milionář!

Aktualizováno 18.06.2017

Miloš Zeman uvažuje o propuštění Jiřího Kájínka
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Jiří Kajínek - hvězda! Na tohle označení si budou muset lidé zvyknout! Už teď na něj směřují oči všech a stejně tomu bude, až se občas někde objeví. Pozornost si získává jak u svých stále přibývajících fanoušků, tak i odpůrců. Všichni jsou totiž zvědaví! Ale kde vzal tolik peněz?

Ten příběh znají dnes téměř všichni. Za dvojnásobnou nájemnou vraždu a jeden pokus vraždy byl odsouzen k doživotnímu trestu, několikrát se pokusil z vězení uprchnout. Jeho případ se stal všeobecně známým, byl podle něho natočen film Kajínek a probíhala veřejná diskuse, zda je Kajínek odsouzen právem. Trestní spis obsahuje více než 10 000 stran a poslední projednávání případu trvalo 46 dnů. 11. května prezident Miloš Zeman prohlásil, že mu udělí milost.

Zdroj: Profimedia


Ať je pravda jakákoliv a pravděpodobně se jí nikdo nedozví, lidé se musí zvyknout, že Jiří Kájinek bude brzy na svobodě. A že si během pobytu ve vězení dokázal vydělat pořádné peníze. Milionář je už s přehledem. K penězům totiž přišel díky úspěšnému snímku inspirovanému jeho životem. Režisér Petr Jákl potvrdil, že tvůrci Jiřímu zaplatili tučnou sumičku, s kterou by mohl vyžít. Navíc o jeho životě byla napsaná kniha, z jejíhož úspěchu čerpal provize. Další peníze inkasoval za kampaň pro Rádio Kiss, které si jeho tvář zvolilo na billboardy. Brány věznice tak Jiří Kajínek opustí jako milionář.

Zdroj: isifa / Lidové noviny

Kolik peněz celkem vydělal a kolik by ještě mohl dostat? To se dozvíte už dnes večer v magazínu Prásk! Ve čtvrtek 18. 5. ve 21.30 na TV Nova! Kromě toho uvidíte exkluzivní záběry z léčebny slavných lidí - chodí tam Brad Pitt, David Hasselhof nebo Ben Affleck. Uvidíte pět nejžhavějších snímků modelek, zpěvaček, sportovkyň z české a slovenské branže. Nebo zjistíte, proč Tomáš Řepka neplatí alimenty.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE CHLAP! Charizmatický svůdce a bystrý detektiv Simon Baker už pět let nikde nehrál. Tušili jste proč?

ATOPICKÝ EKZÉM: Jak škodí krémy s ureou a jiné mýty o atopickém ekzému!
 


Novinky z NOVY