Vítězka Tvojí tváře Tatiana Vilhelmová po boku Jiřího Macháčka! Kde odhalila své sexy křivky?

Aktualizováno 18.06.2017

Medvídek - 4

Film je sondou do vztahů plných nevěr, přetvářek a rozchodů. Motto celého díla je kontrast ženského a mužského principu fungování. V Hořké komedii obnažuje své křivky vítězka Tvojí tváře.

Přes poetický název se jedná o tragikomedii sázející především na skvěle napsané postavy a jejich dialogy. Pokud bychom měli žánrově film přirovnat k některému dílu světové kinematografie, mohla by to být Americká krása nebo Hana a její sestry. Je to hodně konverzační film, který zkoumá z mnoha úhlů fenomén manželství a vše, co k němu patří. Tedy mateřství, otcovství, nevěry. Těžiště je tedy v postavách a jejich psychologii. V příběhu o trojici kamarádů a jejich partnerkách se opět sešlo několik herců, se kterými režisér Jan Hřebejk již spolupracoval.

Bývalé spolužáky z gymnázia zavál život každého jinam. Jirka (Macháček) je majitelem galerie a jeho žena Vanda (Vilhelmová) vede cukrárnu. Ivan (Trojan) je ambasador v Itálii a je ženatý s nenápadnou Johankou (Burger). Roman (Luknár) je gynekolog a manžel zdánlivě ušlápnuté Anny (Gaislerová), která ráda peče dorty s medvídkem. Postupně se ukazuje, že každý před ostatními něco tají. Co, to už si budeme muset zjistit sami.

Tatiana Vilhelmová zde hraje nepořádnou manželku a majitelku beznadějně opuštěné cukrárny, rozcházející se s ambiciózním galeristou Jiřím Macháčkem, se kterým se společně stará nejen o svoji dceru, ale i o podivínskou a plachou sestru Kláru Issovou. A svou postavu zahrála opravdu bravurně! Ve filmu ji můžete vidět i nenalíčenou, což během natáčení Tvojí tváře nehrozilo. Ukázala také své krásné křivky v několika scénách, ve kterých byla jen spoře oděná.


Na hořko sladkou komedii Medvídek se podívejte v neděli 21.5. od 20:20 na TV Nova, nebo v repríze v pondělí 22.5. od 16:30 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE CHLAP! Charizmatický svůdce a bystrý detektiv Simon Baker už pět let nikde nehrál. Tušili jste proč?

Zákulisí filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa – Při natáčení byl tak opilý, že ho režisér podepíral!
 


Novinky z NOVY