DRSNÉ DĚTSTVÍ S FEŤAČKOU: U mámy jsem nikdy nebyl na prvním místě! Z této zpovědi mrazí

Aktualizováno 18.06.2017


Jak vypadá dětství dítěte, jehož matka je na drogách? Syn uvězněné Bobiny se rozpovídal, jaké to bylo. Jak toto období vnímá nyní, když má vlastní rodinu? Tyhle vzpomínky čas jen tak nesmaže. Dokáže vlastní mámě, která mu z dětství udělala peklo, odpustit?

Přehrát poslední díl

Bobině je 61 let a ve vězení si odpykává dlouhých jedenáct let a pět měsíců. Trestaná ale není poprvé, za vše přitom opakovaně mohly drogy. Nejenže je žena sama užívala, ale také je vyráběla a distribuovala.

Zdroj: TV Nova

Kamerám, které ve vězení snímaly drsné příběhy celých osm měsíců, se podařilo získat rozhovor s Bobininým synem Radkem. Ten opravdu nemá hezké vzpomínky na dětství, protože věděl, že u své vlastní mámy není na prvním místě. Drogy, kamarádi a pak až syn. Naštěstí nedaleko bydlela jeho babička, u níž vždy našel útočiště.
Zdroj: TV Nova

Distributorka drog Bobina za mřížemi zpytuje svědomí. Moc dobře si uvědomuje, že se vůči synovi nechovala tak, jak se má máma k dítěti chovat. Podaří se Bobině po návratu z vězení křehký vztah se synem znovu slepit?
Zdroj: TV Nova

Co Radek udělal, když přišel na to, že se jeho máma k drogám vrátila? V bytě bydlel s přítelkyní a dítětem, mámě tak dal jasné ultimátum!
 

Podívejte se na VIDEO a zjistěte víc!

ČTĚTE TAKÉ

DOPIS NA USMÍŘENOU: Odpustí Michaela partnerovi, za kterého sedí ve vězení? HLASUJTE v anketě!

CHOUTKY POD ZÁMKEM: Po čem holky ve vězení touží nejvíce? Chlap to není!


Novinky z NOVY