DOPIS NA USMÍŘENOU: Odpustí Michaela partnerovi, za kterého sedí ve vězení? HLASUJTE v anketě!

Aktualizováno 17.06.2017


Příběh odsouzené Michaely patří v dokumentární sérii Holky pod zámkem k těm nejsilnějším. Toto se totiž může stát komukoliv. Odpykává si trest za svého partnera! A teď od něj dostala dopis. Odpustí mu? Hlasujte v anketě!

Přehrát poslední díl

 

NA CELÝ DÍL HOLKY POD ZÁMKEM, VE KTERÉM SE NEJEN TATO SITUACE ŘEŠILA, SE PODÍVEJTE ZDE 

 

Většina lidí si jen stěží představí, že by měla jít do vězení, aniž by udělala něco špatně. A přesně toto se stalo podnikatelce Michaele. Stačilo jenom, aby si sedla k partnerovi do auta. Ten totiž nedopatřením srazil na přechodu chodce, který se nerozhlédl. Pak už bylo na jakoukoliv reakci pozdě. Jenže potom řekl Míše její přítel něco, na co asi nikdy nezapomene.

Zdroj: TV Nova


„Ale já jsem měl pivo,“ šokoval Míšu její partner. Protože řídil její firemní auto, přesedla si na místo řidiče. Z jejího pohledu totiž nešlo o nijak fatální nehodu. Když z nemocnice přišla zpráva, že starý muž, kterého na přechodu srazili, zemřel, bylo jasné, že z tohoto se Míša jen tak nedostane. Vzít výpověď zpět by znamenalo, že Míše ještě přidají za křivou výpověď.

Zdroj: TV Nova


A tak má Michaela na triku usmrcení z nedbalosti a patnáct měsíců za mřížemi. V druhém díle mohli diváci sledovat reakci Michaely, když jí do vězení přišel dopis od jejího přítele, který celou situaci způsobil. Podívejte se ve VIDEU.

Dokáže mu, třeba později, odpustit? Jak byste se zachovali vy? HLASUJTE v anketě! A n
a další díl Holek pod zámkem se dívejte ve středu 24. 5. od 21:35 na Nově.

Zdroj: TV Nova


NEPŘEHLÉDNĚTE

JAKÉ TO JE MÍT MÁMU VE VĚZENÍ? Exkluzivní pohled do duší trestankyň pokračuje! VIDEO

JE V TOM POSTEL. Zdravá vězenkyně se nechala přeložit na oddělení s poruchami osobnosti. Proč? To by vás nikdy nenapadlo!


Novinky z NOVY