HOLKY POD ZÁMKEM: Příbuzní odsouzených žen promluvili! DÍL ZDE

Aktualizováno 17.06.2017

Holky pod zámkem - 2.díl
Zdroj: TV Nova

Druhý díl dokumentu Holky pod zámkem začal rozvíjet příběhy dalších žen, které si odpykávají za hříchy, jichž se na svobodě dopustily. Jak je možné, že Hanka je ve 20 letech souzená už posedmé? Jak to vypadá, když do věznice přijede mobilní bufet, a co je ve vězení největším bohatstvím?

Přehrát poslední díl

 

NA CELÝ DRUHÝ DÍL HOLEK POD ZÁMKEM SE PODÍVEJTE ZDE ♦


Dny ve vězení jsou dlouhé, zvlášť pro ženy, které byly zvyklé pracovat a svůj čas trávit aktivně. Libuše, která se do vězení dostala na dlouhých osm let a jedenáct měsíců, si zde naštěstí našla zábavu. Vstává kolem druhé až třetí hodiny ráno, celý den se věnuje vyšívání a nejrůznějšímu tvoření, spát chodí brzy. Dokonce i dozorci si u Libuše její výrobky objednávají, nebo je ona sama věnuje návštěvám pro radost.

Zdroj: TV Nova


Distributorka drog Bobina za mřížemi zpytuje svědomí. Moc dobře si uvědomuje, že se vůči synovi nechovala tak, jak se má máma k dítěti chovat. Syn tak dětství trávil u babičky, protože Bobina byla neustále na drogách a u nich doma se scházela společnost, která se s rodinným životem opravdu neslučuje. Na kameru se dokonce podařilo natočit i rozhovor s jejím synem. Jak na chvíle hrůzy vzpomíná a co dnes o máme říká? Dá jí ještě šanci napravit pošramocený vztah?

Zdroj: TV Nova


Exkluzivní pohled do soukromí nám umožnil i syn Michaely. Ta sedí za svého přítele, který na přechodu srazil chodce. Michael převzal pracovní povinnosti své mámy, které spočívají ve vedení prosperujícího e-shopu. Má na svou mámu vztek? A co říká o partnerovi, kvůli kterému teď jeho Michaela pyká za něco, co neudělala?

Pokud vám druhý díl Holek pod zámkem utekl, můžete si ho pustit na portálu Nova PLUS.

Zdroj: TV Nova


Ve třetím díle, který uvidíte na Nově ve středu 24. 5., se dozvíte, jestli Michaele soud vyhoví a pustí ji po půlce trestu domů!

Zdroj: TV NovaČTĚTE TAKÉ

Tyto ženy osud opravdu nešetřil – který životní příběh Holek pod zámkem vás nejvíce oslovil?

NEPŘÍJEMNÉ PRAKTIKY: Jak probíhají hloubkové kontroly v ženských věznicích? Pěkné to není!


Novinky z NOVY