TOP 5: Proč hvězdným herečkám zbyly oči pro pláč? Šest dní, sedm nocí byl s Harrisonem Fordem někdo jiný

Aktualizováno 12.06.2017

Galerie: 6 dní 7 nocí - 3

Co se stane, když společně na ostrově ztroskotá pilot a redaktorka newyorského magazínu pro ženy? Harrison Ford a Anne Heche se s touto situací vypořádají po svém. Jakou má film spojitost s King Kongem? A která zvučná jména se ucházela o hlavní roli?

Redaktorka magazínu pro ženy Robin Monreová se chystá na zdánlivě romanticky vyhlížející dovolenou snů se svým snoubencem. Těší se, že si odpočine od každodenních pracovních starostí. Má to ale háček. Robin má za úkol dohlédnout na fotografování pro její časopis, které právě probíhá na jednom z blízkých tichomořských ostrovů. Proto si najme pilota malého hrkavého letadélka Quinna Harrise. Cestu nad modravými pláněmi Pacifiku změní nenadálá tropická bouře v drama.


Letadlo je zasaženo bleskem a Quinn je nucen nouzově přistát na pláži malého neobydleného ostrova. Z nesourodé dvojice se stávají trosečníci. Nezbývá jim nic jiného než překousnout rozdílnost povah a v nelehké situaci táhnout za jeden provaz. Čelit budou nejedné hrozbě, opuštěný ostrůvek je totiž základnou novodobých pirátů.


Top 5 o filmu:


1. Natáčelo se převážně v okolí Kauai na Havajských ostrovech. Jde o stejný ostrov, kde byl v roce 1976 natáčen i film King Kong.


2. Filmovou dvojici ztvárnil Harrison Ford a Anne Heche a výběr to byl opravdu dobrý. O hlavní ženskou roli se ale ucházely i jiné herečky. Mezi nimi byly třeba Julia Roberts, Gwyneth Paltrow, Cameron Diaz, Melanie Griffith, Elizabeth Hurley nebo Uma Thurman.

3. Anne Heche si jako filmovou partnerku vybral sám Harrison Ford a ostatním herečkám zbyly jen oči pro pláč.

4. Hvězdy ze "Star Wars". Harrison Ford a Temuera Morrison jsou současně oba hereckými kolegy z filmové série George Lucase.

5. Harrison Ford je hrdým majitelem malého letadla. Letadlo použité v tomto filmu bylo použito i při natáčení filmu Na ostří nože. V obou filmech havarovalo.

 

Film můžete vidět už v pondělí 15. května na stanici Nova Cinema. Začíná v 18.05.

 


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

James Bond na WC? Povedlo se to a vznikla z toho opravdu velká řachanda!


PIKANTNÍ ZÁKULISÍ: Jak to vypadá v rodinách dvou nejvlivnějších mužů světa? Tomu se nechce věřit!


Novinky z NOVY