REPORTÁŽ z oddělení pro ženy s poruchami osobnosti! 

Aktualizováno 25.10.2017


Jak to vypadá na oddělení odsouzených žen s poruchami osobnosti? V jedné z cel sedí i Libuše, která se každý den budí už ve dvě hodiny ráno! Je to snad hrůzou kvůli své spoluvězenkyni Margitě? Podívejte se na unikátní reportáž!

Diváci se v prvním díle unikátního dokumentu mohli seznámit s několika drsnými příběhy žen, které pykají ať už za mladickou nerozvážnost, nebo třeba i za upřímnou lásku!

Šestapadesátiletá Libuše si svůj trest odpykává ve věznici v Opavě, konkrétně na oddělení žen s poruchou osobnosti. Proč žena odsouzená za finanční podvody sedí zrovna na tomto oddělení?

Zdroj: TV Nova

„Já sem ranní ptáče a dozorci to vědí, tak mi už třeba ve dvě, ve tři ráno rozsvítí a já už si něco dělám a vyrábím, a do večera sem vzhůru,“ začíná vyprávět Libuše.

„Rok a půl jsem byla v Brně ve vazbě, pak ve Světlé, pak sem požádala o přeložení sem do Opavy, protože toto je jediné oddělení, kde si můžeme lehnout přes den pod deku,“ vysvětluje tento krok Libuše.

Zdroj: TV Nova

Konkrétně má Libuše na triku dvaadvacet poškozených za finanční podvody ve výši bezmála čtyři a půl milionu korun! A trest? Osm let a jedenáct měsíců! Celu sdílí s Margitou, čtyřiadvacetiletou dívkou, která má silnou psychickou poruchu. Libuše ji hlídá, aby si neublížila.

Zdroj: TV Nova

Jak to v jejich cele na oddělení pro odsouzené s poruchami osobnosti vypadá? A proč musí Margitu hlídat? Z čeho má tedy strach? Na to se podívejte v reportáži Simony Slavíčkové!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tyto ženy osud opravdu nešetřil – který životní příběh Holek pod zámkem vás nejvíce oslovil?

MATKA ČTYŘ DĚTÍ za mřížemi: Co jí zničilo život? Stačil jediný nerozvážný čin!


Novinky z NOVY