PIKANTNÍ ZÁKULISÍ: Jak to vypadá v rodinách dvou nejvlivnějších mužů světa? Tomu se nechce věřit!

Aktualizováno 11.06.2017

Melanie Trump
Zdroj: Nova.cz

Ženy tvoří dějiny, ale historie si pamatuje pouze jména můžu. Takový je osud žen, které si začnou s někým slavným. Dnes zjistíte, jak to funguje v rodinách dvou nejvlivnějších státníků. Jaké jsou vztahy pod drobnohledem celého světa? To byste nechtěli zažít!

Řeč bude o Melaniji Knavs, známé jako Melania Trump, a o Rachel Megan Markle. První z nich je manželkou současného prezidenta Spojených států amerických a druhá je oficiální přítelkyně prince Harryho. Obě mají společný těžký úděl – a každý jejich přešlap je všude neustále omílán.


Melanie zažívá velmi těžké časy. Její manžel patří k nejvíce nenáviděným mužům světa. A o žádné jiné první dámě toho nebylo napsáno tolik! Krásná, elegantní, ale také nudná a křečovitá. Mnozí jí vyčítají, že vůbec ničím nevyniká a jako první dáma je jen takovou ozdobou Bílého domu. Donalda se drží jako svého pána a žije si na svém obláčku z dolarů. Jak to ale všechno bylo dříve, než se proslavila? Tomu příběhu se nechce věřit!

Zdroj: Twitter.com

Rušno je také v Kensingtonském paláci, známého prušviháře Harryho si omotala kolem prstu americká herečka Meghan Markle. I přes její charitativní činnost a bezúhonnost, zůstavá trnem v oku královny Alžbety II. Kámen úrazu je její americké občanství. Sama si moc dobře vzpomíná, jak kdysi uhrančivá Američanka popletla hlavu jejímu strýci králu Eduardovi VIII. Ten příběh, který otřásl královským světem, je Britům dobře znám. Podívejte se do pikantního zákulisí jednoho z největších skandálu na britských ostrovech!
Zdroj: Profimedia

Jaký je svět žen, které mohou rozhodovat o všem, přesto žijí ve stínů svých mužů? To se dozvíte už dnes večer v magazínu Prásk! Ve čtvrtek 11. 5. ve 21.30 na TV Nova! Kromě toho uvidíte exkluzivní záběry ze zákulisí Tvojí tváře a velké odhalení nedělní proměny Adély Gondíkové a Aleše Hámy! Nahlédnete do osobního života Petra Novotného, který si prochází osobním peklem kvůli nemoci. Nebo zjistíte, jaké jsou nejpřepychovější vily na světě, dvě jsou i v České republice!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVINKY VE VYSÍLÁNÍ: Snídaně s Novou prošla velkými změnami! VIDEO

BRAVO! Kam dal milionář Marek peníze ze své výhry? Podívejte se, komu a kolik přispěl! VIDEO


Novinky z NOVY